افزونه رایگان وردپرس فرم ساز فرم افزار

طراحی آسان فرم و قرار دادن در وردپرس

افزونه وردپرس فرم افزار

افزونه رایگان فرم ساز فرم افزار

لزوم استفاده از فرم‌های آنلاین بر همگان واضح بوده و روز به روز میزان اهمیت فرم‌های آنلاین بیشتر و بیشتر می‌شود زیرا در اکثر سایت‌هایی که روزانه از آنان بازدید می‌کنید به وفور با فرم‌های تماس با ما، فرم استخدام، فرم رزرو، فرم ثبت سفارش، فرم ثبت‌نام و… روبرو خواهید شد همچنین بسیاری از موسسات آموزشی نیاز به یک صفحه‌ی اختصاصی در جهت برگزاری آزمون‌های آنلاین برای کارآموزان خود دارند که به دلیل نیاز به صرف هزینه بالا، ترجیح می‌دهند از آزمون ساز آنلاین استفاده نمایند از طرفی مدارس به دلایل متعدد مانند آلودگی هوا، شیوع بیماری و… از برگزاری کلاس درس و امتحانات به صورت حضوری امتناع کرده و به صورت آنلاین به تدریس، دریافت تکالیف و برگزاری امتحانات میپردازند.


افزونه‌ی فرم ساز فرم افزار یک افزونه‌ی کاملاً ایرانی بوده و متناسب با فارسی زبانان تهیه شده است.

افزونه وردپرس فرم افزار

افزونه‌ی رایگان فرم ساز فرم افزار این امکان را به صاحبان سایت‌های وردپرسی می‌دهد تا هر نوع فرمی طراحی و در سایت خود قرار دهند. وجود فیلدهای متعدد در این فرم‌ساز مانند فیلد فرمول، فیلد امضاء دیجیتال، فیلد ضمیمه، فیلد مالتی مدیا و… به همراه چندین ویژگی منحصر به فرد دیگر که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است این فرم ساز را از بقیه سیستم‌های مشابه مجزا کرده و خیال کاربران را برای ساخت یک فرم تمام عیار برطرف می‌کند.

طراحی فرم آنلاین با استفاده از افزونه فرم ساز فرم افزار نیازی به دانش برنامه نویسی نداشته و برای طراحی فرم کافیست فیلد دلخواه را کشیده و در محل مورد نظر رها کنید. قالب دلخواهتان را متناسب با کسب و کارتان از میان 100 ها قالب انتخاب کنید و در صورت تمایل قالب را خودتان طراحی نمایید. در صورتی که ثبت فرم ملزم به پرداخت هزینه باشد می‌توانید برای هر فرم درگاه پرداخت مجزا تنظیم کرده و در صورت نیاز بعد از ثبت فرم برای مشتری فاکتور صادر نمایید.

یک ویژگی منحصر به فرد

لازم به ذکر است با استفاده از افزونه فرم ساز فرم افزار امکان طراحی آزمون آنلاین با تمام ویژگی‌های برگزاری یک آزمون بر بستر اینترنت همچون تعیین بازه زمانی، محاسبه‌ی نمره، تصادفی‌سازی گزینه‌ها و ترتیب سوالات، طراحی سوالات تستی و تشریحی، محدودیت ثبت برای هر کاربر و... وجود دارد همچنین با توجه به قابلیت چپ چین کردن فرم امکان برگزاری آزمون زبان‌های خارجه نیز وجود دارد. فرم افزار این امکان را به شما می‌دهد تا بدون صرف زمان برای تصحیح سوالات، بلافاصله نتیجه آزمون را به هر یک از شرکت کنندگان نمایش دهید و بر اساس نمره کسب شده، آن‌ها را رتبه‌بندی نمایید و همچنین با استفاده از شرط قبول یا مردود شدن هر یک از کارآموزان را اعلام نمایید.
افزونه فرم ساز فرم افزار یک افزونه منحصر به فرد بوده که تمام نیاز شما را برای ساخت یک فرم یا آزمون آنلاین فراهم می‌کند تا بدون هیچ مشکلی فرم دلخواهتان را ساخته و در سایتتان قرار دهید.

قابلیت‌های افزونه فرم ساز فرم افزار

راهنمای دریافت افزونه فرم ساز فرم افزار و قرار دادن در وردپرس

مرحله اول:
آدرس سایت "formafzar.com" را در مرورگر وارد کرده و وارد سایت فرم افزار شوید. با وارد کردن آدرس ایمیل و شماره همراه حساب کاربری ساخته و وارد پنل مدیریتی خود شوید و فرم دلخواهتان را طراحی کنید.
برای مشاهده نحوه‌ی طراحی فرم کلیک کنید.
مرحله دوم:
از زبانه‌ی اشتراک، منوی وردپرس افزونه را دانلود کرده(1) و از مخزن وردپرس سایتتان افزونه را بارگذاری،نصب و اجرا نمایید.

افزونه وردپرس فرم افزار

مرحله سوم:
برای نمایش فرم در برگه از لیست "جاسازی‌ها" formafzar forms را انتخاب کنید و در صفحه‌ی باز شده از شما شناسه امنیتی و شناسه فرم درخواست می‌شود که در منوی وردپرس واقع در زبانه‌ی اشتراک فرم مورد نظر قرار دارد(2)،آن را کپی و در فیلد مربوطه جایگذاری نمایید و در صورت استفاده از ویرایشگر المنتور بایستی از کد کوتاه استفاده کنید که کد مربوطه نیز در همان منو قرار دارد(3).

افزونه وردپرس فرم افزار
افزونه وردپرس فرم افزار

نکته: اگر ماژول کش در سایت خود دارید حتما باید ماژول کش را تنظیم کنید تا صفحه ای که فرم در آن قرار گرفته کش نشود. به عنوان مثال اگر شما در سایت خود از ماژول WP Rocket استفاده میکنید این توضیحات را ملاحظه کنید
https://docs.wp-rocket.me/article/54-exclude-pages-from-the-cache
در خصوص سایر ماژولهای کش تنظیمات مشابهی وجود دارد که میتوانید از طراح سایت خود بخواهید آنرا برای شما انجام دهد.

به همین راحتی فرم شما در سایت به نمایش در خواهد آمد. منتظر چی هستین همین الان افزونه‌ی فرم ساز و آزمون ساز فرم افزار را دانلود کنید و در کوتاه ترین زمان فرمتان را بر روی سایتتان به نمایش در بیاورید.