راهنمای اتصال فرم افزار به ربات پیام رسان‌ها

مطلع شدن از طریق ربات پیام رسان ها پس از ثبت فرم

اتصال فرم افزار به تلگرام

ربات پیام رسان‌ها

فرم ساز فرم افزار علاوه بر ربات تلگرام امکان اتصال به ربات پیام‌رسان‌های ایرانی گپ و بله را نیز برای کاربران فراهم آورده است تا بدون نیاز به مراجعه پنل فرم افزار از ثبت و ویرایش فرم آگاه شوند.
همچنین با استفاده از ربات فرمساز فرم افزار می‌توان بعد از ثبت و ویرایش فرم پیام خاصی را برای خود و افراد دیگر ارسال نمود که در ادامه تنظیمات مربوط به فعال‌سازی ربات فرم افزار توضیح داده‌شده است.

برای این کار لازم است وارد پنل فرم ساز شده و از زبانه یکپارچه سازی فرم مورد نظرتان پیام رسان مرد نظر را انتخاب و اتصال به ربات را بزنید

اتصال فرم افزار به تلگرام

پنجره‌ای نمایش داده می‌شود که در آن آدرس ربات به همراه یک متن رمزگذاری شده وجود دارد، متن را کپی کرده سپس وارد پیام‌رسانی که انتخاب نموده‌اید شوید و شناسه ربات "FormAfzarBot" را جستجو کنید و در صفحه ربات گزینه شروع را بزنید سپس متن کپی شده را وارد نمایید. بعد از چند ثانیه پیغام خوش آمد گویی و موفقیت‌آمیز بودن اتصال به ربات برای شما ارسال می‌شود.

اتصال فرم افزار به تلگرام

حال برای فعال‌سازی ربات برای یک فرم کافی است به زبانه‌ی تنظیمات فرم رفته و بر روی منوی ربات "پیام رسان ها" کلیک کنید. در صفحه‌ی باز شده فرد یا افرادی که قصد ارسال پیام از طریق ربات را دارید را مشخص کرده و پیام ارسالی را نیز یادداشت کنید، توجه فرمایید که در این پیام می‌توان از فیلد های فرم نیز استفاده نمود. به این ترتیب پیام مشخص شده در هنگام ثبت و ویرایش فرم برای فرد مورد نظر ارسال خواهد شد.

اتصال فرم افزار به تلگرام