فرم نظرسنجی رایگان فرم افزار

طراحی آنلاین فرم نظرسنجی با استفاده از فرم ساز فرم افزار

ساخت فرم نظرسنجی آنلاین رایگان

ویژگی های ساخت نظرسنجی با فرم افزار

فرم‌ساز قدرتمند فرم افزار همراه با توانمندی‌های فراوان شما را در ساخت فرم‌های نظرسنجی یاری می نماید

 • طراحی متنوع پرسش

  ایحاد فرم نظرسنجی و پرسشنامه با مدل‌های مختلف سوالات

 • احراز هویت

  هویت سنجی افرادی که میخواهند در نظرسنجی شرکت کنند با استفاده از نام کاربری یا موبایل

 • گزارش‌گیری

  نمایش اطلاعات فرم های ثبت شده به صورت آماری بعد از ثبت فرم

 • فرمول نویسی و محاسبه‌گر

  اعمال فرمول و محاسبات بر اساس مقادیر فیلدها به منظور نمره دهی و یا سنجش امتیازات کسب شده

 • قالب‌های متنوع و نمونه فرم نظرسنجی

  بیش از 100 قالب متنوع برای فرم و وجود نمونه پرسشنامه های نظرسنجی رایگان

 • فرم خطی و کلاسیک

  امکان طراحی فرم به صورت خطی برای نمایش سوالات به صورت مجزا و نمایش کلاسیک فرم

 • گفتگوی آنلاین در فرم

  هنگام نمایش فرم، بصورت زنده با شرکت کننده در نظرسنجی گفتگو کنید.

 • اشتراک گذاری

  می‌توانید فرم نظرسنجی را از طریق همه‌ شبکه های اجتماعی، ایمیل و پیامک ارسال نماید.

 • گزارش‌های نموداری

  نمایش گزارش‌های دریافت شده در حین ثبت فرم

 • شرط گذاری

  تعریف شرط‌های متنوع در فرم نظرسنجی و اجرا بر اساس مقادیر ورودی

 • اشتراک QR-code نظرسنجی

  QR-code فرم نظرسنجی را چاپ کرده و برای اسکن در دسترس کاربران قرار دهید و یا برایشان ارسال نمایید

 • ارسال نتیجه

  ارسال و نمایش نتیجه نظرسنجی به ثبت کننده

همین الان فرم نظر سنجی بسازید

سازمان هایی که با فرم افزار، پرسشنامه می‌سازند

سامانه نظرسنجی آنلاین

در نرم افزار طراحی سوالات نظرسنجی کلیت قضیه به این صورت است که ابتدا سوالات را در فرم نوشته و در ادامه فرم به اشتراک گذاشته خواهد شد که این سامانه ها به دو صورت رایگان و غیر رایگان دسته بندی می شوند.

تعیین زمان شروع و پایان آزمون

فرم افزار، سامانه رایگان نظرسنجی ساز

فرم ساز فرم افزار سامانه ای جامع است که به شما این اطمینان را می‌دهد که یک فرم نظرسنجی منحصر به فرد و کاملا اختصاصی را ایجاد خواهید کرد. در فرم افزار بیش از 25 فیلد کاربردی وجود دارد که هر یک ویژگی‌های منحصر به فردی را دارا بوده که می‌تواند شما را در ساخت هر نوع فرمی یاری نمایند. فرم افزار یک سایت نظر سنجی ایرانی است که متناسب با هر دستگاهی اعم از تلفن همراه، تبلت و کامپیوترهای شخصی طراحی شده است و بدون هیچ مشکلی می‌توانید از آن در هر لحظه از شبانه روز استفاده نمایید و فرم های نظرسنجی ایجاد نمایید.

فرم نظرسنجی آنلاین چیست؟

فرمی که بر بستر اینترنت طراحی و ساخته می‌شود و از طریق لینک میتوان به آن دسترسی داشت. سازنده‌ی فرم لینک را برای مخاطبان ارسال کرده و شخص به راحتی و با چند کلیک می تواند به سوالات پاسخ دهد. در صفحه راهنما ساخت فرم نظرسنجی مرحله به مرحله و به طور کامل، ساخت نظرسنجی آموزش داده شده است که می‌توانید از آن استفاده نمایید.

مزیت استفاده از نظرسنجی آنلاین

استفاده از فضای مجازی بین عموم مردم رایج شده است از طرفی استفاده از فرم‌های کاغذی قدیمی برای سنجش رضایتمندی هزینه بر خواهد بود. علاوه بر هزینه مربوط به کاغذ، چاپ، قلم و ... در صورتی که اشتباهی در طراحی سوالات به وجود آید و یا اگر نیازی به اصلاح یکی از سوالات باشد بایستی تمام فرم‌های چاپ شده را کنار گذاشت و مجدداٌ سوالات را ویرایش و چاپ کرد در صورتی که اگر از فرم ساز برای ساخت نظر سنجی انلاین استفاده شود تنها با چند کلیک و کمتر از 1 دقیقه بدون صرف هزینه می توان تغییرات را اعمال کرد. یکی دیگر از مزایای استفاده از برنامه نظر سنجی به جای فرم های کاغذی این است که نیازی به حضور فیزیکی افراد نبوده و میتوان فرم را از طریق شبکه های مجازی برای افراد ارسال کرد تا در هر نقطه از دنیا و در هر ساعت از شبانه روز در نظرسنجی شرکت کنند.

نظرسنجی چیست؟

نظرسنجی بهترین روش جمع آوری اطلاعات از مخاطبان بوده که در نهایت با بررسی نظرات بدست آمده میتوان به یک نتیجه گیری موثر رسید.

 • یکی از اصولی‌ترین کارهایی که هر مجموعه‌ای برای حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید و ادامه‌ی حرفه‌ای فعالیت خود به صورت طولانی مدت نیاز دارد تهیه فرم نظرسنجی و داشتن نظرسنجی از مشتری در رابطه با نوع عملکرد و دانستن آنچه که مشتری به آن نیاز و یا علاقه دارد است.
 • بعد از گذشت مدتی با تغییر خواسته‌ها یا با روی کار آمدن رقبای جدید، سلیقه و نیاز مشتریان به طبع دچار دگرگونی خواهد شد و عدم آگاهی از تغییرات به وجود آمده و ادامه دادن روش‌های قبلی در هر مجموعه‌ای اصولی نبوده و بعد از مدت بسیار کمی عمر کاری مجموعه به پایان خواهد رسید. همان گونه که گفته شد قدیمی‌ترین و بهترین روش آگاهی از نظرات و خواسته‌های مشتریان، داشتن فرم نظر سنجی است.
 • با توجه به همه‌گیری استفاده از اینترنت و لزوم بکارگیری از آن در اکثر مشاغل میتوان به این مورد نیز اشاره کرد که در حال حاضر دیگر نیازی به فرم‌های قدیمی کاغذی نبوده و به راحتی میتوان پرسشنامه آنلاین ساخت.
طراحی فرم نظرسنجی آنلاین

ویژگی‌های فرم ساز

فرم‌ساز قدرتمند فرم افزار همراه با توانمندی‌های فراوان شما را در ساخت فرم‌های نظرسنجی یاری می نماید

ویژگی‌های فرم ساز
همین حالا فرم نظرسنجی آنلاین مجموعه خود را با سامانه نظرسنجی ساز فرم افزار ایجاد کنید.

تنظیمات متنوع سامانه نظرسنجی

طراحی فرم خطی

طراحی و نمایش فرم نظرسنجی در فرم ساز آنلاین فرم افزار به دو حالت "نمایش کلاسیک" و "نمایش خطی یا مرحله‌ای" امکان پذیر است. در ساخت آنلاین فرم  که در هر صفحه فقط یک سوال نمایش داده شود و برای مشاهده سوال بعدی به صفحه بعد رفت میتوان از فرم مرحله ای استفاده کرد. مزیت استفاده از فرم خطی نسبت به کلاسیک در فرم های نظر سنجی آنلاین در این است که شخص با همه‌ی سوالات به صورت یکجا مواجه نخواهد شد و نسبت به پاسخ سوالات با انگیزه و حوصله بیشتری عمل خواهد کرد. به همین منظور پیشنهاد میشود برای نتیجه گیری بهتر در پایان نظرسنجی از فرم های خطی یا مرحله‌ای استفاده شود.

اعمال محدودیت در ثبت

در فرم‌های آنلاین نظرسنجی میتوان محدودیت ثبت اطلاعات با استفاده از IP و دستگاه اعمال کرد تا از ثبت اطلاعات بیش از یک بار توسط هر شخص جلوگیری به عمل آید همچنین محدود سازی بر اساس پارامترهای فرم نیز امکان پذیر بوده که از ثبت اطلاعات مشابه مانند(کدملی، موبایل، ایمیل و...) جلوگیری می‌کند.

تعیین بازه‌ی زمانی

با در نظر گرفتن بازه‌ی زمانی برای فرم نظر سنجی میتوان برگزاری نظرسنجی را از نظر زمانی محدود کرد و فقط در زمان مشخص شده فرم در دسترس قرار گیرد تا نظرات افراد را فقط در همان زمان دریافت نمود.

گزارش‌گیری

از ویژگی‌های مهم سایت ساخت نظرسنجی قابلیت گزارش‌گیری از اطلاعات ثبت شده‌ی مشتریان با دانش آموزان است. گزارش‌گیری می‌تواند بر اساس مقادیر متعدد فیلتر شود و فقط یک سری از اطلاعات را دریافت کرد.

دریافت فایل خروجی به صورت اکسل

در صورتی که نیاز باشد اطلاعات ثبت شده حاصل از پرسشنامه نظرسنجی را به صورت یکجا دریافت کرد میتوان از قابلیت خروجی اکسل فرم ساز فرم افزار استفاده کرد همچنین میتوان گزارشات را بر اساس مقادیر دلخواه فیلتر و از آنان خروجی اکسل گرفت.

نمایش و ارسال گزارش

از ویژگی های منحصر به فرد سامانه آنلاین فرم ساز فرم افزار این است که علاوه بر ویژگی تهیه گزارش برای سازنده یا سازندگان فرم میتوان در حین ثبت فرم نتایج بدست آمده را به صورت نمودار مشاهده کرد همچنین میتوان بلافاصله بعد از ثبت فرم نظرسنجی نتایج دریافت شده را به شخص ثبت کننده نمایش داده یا ارسال کرد. این بدین معناست که میتوان اطلاعات ثبت شده‌ی افراد در نظر سنجی را به صورت دقیق بر اساس معیار‌های شخصی مانند میانگین نظرات دریافت شده یا تعداد افراد شرکت کننده در نظرسنجی و ... را به ثبت کننده نمایش داد و با قابلیت دیگر این سامانه یعنی ارسال ایمیل به ثبت کننده بعد از ثبت فرم از او تشکر و یا نتایج گزارشات را برای وی ارسال کرد.

طراحی انواع مختلف سوال:

 • سوال چند گزینه ای با استفاده از فیلد تک انتخابی (دکمه رادیویی)
 • سوال تشریحی با استفاده از فیلد متن چند خطی
 • سوال تصویری با استفاده از فیلد برچسب و فیلد مالتی مدیا
 • سوال تصویری چند گزینه ای با استفاده از فید تصویر انتخابی
 • سوال صوتی و تصویری با استفاده از فیلد مالتی مدیا
 • سوالاتی که نیاز به رسم شکل یا متن دست نویس دانش آموز داشته باشد با استفاده از فیلد ضمیمه
 • سوال درست/نادرست با استفاده از فیلد وضعیت
 • سوال صوتی با استفاده از قابلیت ضبط صدا در فیلد ضمیمه
طراحی انواع سوال آزمون

گوگل فرم چیست و چه تفاوت هایی با فرم ساز ایرانی دارد؟

گوگل فرم برنامه ای رایگان و کاربردی برای ایجاد فرم بوده که بدون نیاز به هیچ نرم‌افزاری، تنها از طریق مرورگر می‌توانید از آن استفاده کنید. استفاده از فرم نگار گوگل آسان بوده و میتوانید انواع فرم های نظرسنجی، فرم ثبت نام و آزمون آنلاین را با گوگل فرم طراحی کنید و جهت جمع آوری اطلاعات برای کاربرانتان ارسال کنید. فرمساز گوگل در کنار مزایای زیادی که دارد مشکلاتی را هم داراست و به خصوص برای ایرانیان با محدودیت هایی روبه روست.

اولین و مهمترین مسئله عدم پشتیبانی فرم ساز گوگل از زبان فارسی و تقویم آن است. در نتیجه برای فرم های فارسی و به ویژه مشخص کردن تاریخ همیشه با مشکل رو به رو خواهید بود. یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌هایی که در فرم آنلاین مورد توجه کاربران است قابلیت اتصال به درگاه پرداخت و دریافت آنلاین وجه است که در استفاده از گوگل فرم این امکان وجود ندارد همچنین فرم نگار گوگل برای مشاغلی که بخواهند فرم را درون سایت خود قرار دهند کاربرد ندارد. موارد گفته شده تنها برخی از محدودیت های فرم ساز رایگان گوگل بود اما برای رفع موارد مطرح شده چه پیشنهادی وجود دارد؟ از چه نرم افزار ایرانی میتوان برای ساخت فرم انلاین استفاده کرد؟

فرم ساز ایرانی فرم افزار، بهترین جایگزین گوگل فرم

با توجه به موارد گفته شده در محدودیت های گوگل فرم برای کاربران ایرانی به این نتیجه خواهیم رسید که برای ساخت فرم آنلاین بهترین راه استفاده از فرم ساز آنلاین ایرانی است که متناسب با فرم های ایرانی باشد. نرم افزار ساخت فرم آنلاین فرم افزار، بهترین جایگزین گوگل فرم برای کاربران است که بتوانند به صورت رایگان فرم های نظرسنجی، فرم ثبت نام، آزمون های آنلاین و انواع فرم های متعدد طراحی نمایند و در صورت تمایل در سایت خود قرار دهند و به درگاه پرداخت متصل کنند. جمع آوری اطلاعات و ثبت اسناد با فرم ساز فرم افزار به نسبت گوگل فرم کاربردی و پیشرفته تر خواهد بود.

ساخت پرسشنامه آنلاین

به وسیله پرسشنامه ساز فرم‌افزار می‌توان پرسشنامه های ساده یا پیچیده و حرفه ای آنلاین ایجاد کرده تا اطلاعات مورد نیاز را را به صورت راحت و سریع دریافت کنید و تحلیل های آماری و نموداری از داده‌های جمع آوری شده دریافت نمایید.

قابلیت های فرم ساز فرم افزار

ایجاد آزمون آنلاین ساخت آزمون

سوالات متداول

چرا فرم افزار برای ساخت فرم های نظرسنجی بهترین است؟

سهولت استفاده از نرم افزار، ابزارهای حرفه ای و کاملا متناسب با ساخت نظرسنجی، گزارشگیری حرفه‌ای از داده‌های دریافت شده و پشتیبانی آنلاین تنها برخی از امکاناتیست که فرم افزار را برای ساخت فرم نظرسنجی متمایز می‌کند.

آیا نرم افزار ساخت نظرسنجی رایگان است؟

در صورت نیاز امکان پشتیبانی و آموزش فرم ساز وجود دارد؟

آیا برای دریافت پاسخ های ثبت شده حتما بایستی به پنل مراجعه کرد؟

امکان قرار دادن فرم نظرسنجی در اینستاگرام و باقی شبکه‌های اجتماعی وجود دارد؟

آیا از اطلاعات جمع آوری شده میتوان گزارش تهیه کرد؟

بله، علاوه بر امکان گزارش گیری برای کاربران پنل، امکان نمایش یا ارسال گزارش برای ثبت کننده بلافاصله بعد از ثبت فرم نیز وجود دارد.

سوالات متداول آزمون ساز

اپلیکیشن فرم ساز

با اپلیکیشن فرم‌افزار، تمام امکانات فرمساز فرم‌افزار را همراه خود داشته باشید و به آسانی فرم‌های خود را مدیریت و اطلاعات ثبت شده را مشاهده نمایید. همین حالا اپلیکیشن فرم ساز فرم‌افزار را دانلود نمایید.

اپلیکیشن فرم ساز فرم افزار