فرم نظرسنجی رایگان فرم افزار

طراحی آنلاین فرم نظرسنجی با استفاده از فرم ساز فرم افزار

ساخت فرم نظرسنجی آنلاین رایگان

نظرسنجی چیست؟

نظرسنجی بهترین روش جمع آوری اطلاعات از مخاطبان بوده که در نهایت با بررسی نظرات بدست آمده میتوان به یک نتیجه گیری موثر رسید.

 • یکی از اصولی‌ترین کارهایی که هر مجموعه‌ای برای حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید و ادامه‌ی حرفه‌ای فعالیت خود به صورت طولانی مدت نیاز دارد نظرسنجی از مشتری در رابطه با نوع عملکرد و دانستن آنچه که مشتری به آن نیاز و یا علاقه دارد است.
 • بعد از گذشت مدتی با تغییر خواسته‌ها یا با روی کار آمدن رقبای جدید، سلیقه و نیاز مشتریان به طبع دچار دگرگونی خواهد شد و عدم آگاهی از تغییرات به وجود آمده و ادامه دادن روش‌های قبلی در هر مجموعه‌ای اصولی نبوده و بعد از مدت بسیار کمی عمر کاری مجموعه به پایان خواهد رسید. همان گونه که گفته شد قدیمی‌ترین و بهترین روش آگاهی از نظرات و خواسته‌های مشتریان، داشتن فرم نظر سنجی است.
 • با توجه به همه‌گیری استفاده از اینترنت و لزوم بکارگیری از آن در اکثر مشاغل میتوان به این مورد نیز اشاره کرد که در حال حاضر دیگر نیازی به فرم‌های قدیمی کاغذی نبوده و به راحتی میتوان فرم نظرسنجی آنلاین ساخت.
طراحی فرم نظرسنجی آنلاین

فرم نظرسنجی آنلاین چیست؟

فرمی که بر بستر اینترنت طراحی و ساخته می‌شود و از طریق لینک میتوان به آن دسترسی داشت. سازنده‌ی فرم لینک را برای مخاطبان ارسال کرده و شخص به راحتی و با چند کلیک می تواند به سوالات پاسخ دهد.

مزیت استفاده از نظرسنجی آنلاین

استفاده از فضای مجازی بین عموم مردم رایج شده است از طرفی استفاده از فرم‌های کاغذی قدیمی برای نظرسنجی هزینه بر خواهد بود. علاوه بر هزینه مربوط به کاغذ، چاپ، قلم و ... در صورتی که اشتباهی در طراحی سوالات به وجود آید و یا اگر نیازی به اصلاح یکی از سوالات باشد بایستی تمام فرم‌های چاپ شده را کنار گذاشت و مجدداٌ سوالات را ویرایش و چاپ کرد در صورتی که اگر از فرم ساز برای تهیه فرم نظرسنجی آنلاین استفاده شود تنها با چند کلیک و کمتر از 1 دقیقه بدون صرف هزینه می توان تغییرات را اعمال کرد. یکی دیگر از مزایای استفاده از نظرسنجی آنلاین به جای فرم های کاغذی این است که نیازی به حضور فیزیکی افراد نبوده و میتوان فرم را از طریق شبکه های مجازی برای افراد ارسال کرد تا در هر نقطه از دنیا و در هر ساعت از شبانه روز در نظرسنجی شرکت کنند.

همین الان فرم نظرسنجی بسازید

سامانه نظرسنجی آنلاین

در نرم افزار های طراحی سوالات نظرسنجی کلیت قضیه به این صورت است که ابتدا سوالات را در فرم نوشته و در ادامه فرم به اشتراک گذاشته خواهد شد که این سامانه ها به دو صورت رایگان و غیر رایگان دسته بندی می شوند.

تعیین زمان شروع و پایان آزمون

فرم افزار، سامانه رایگان نظرسنجی ساز

فرم ساز فرم افزار سامانه ای جامع است که به شما این اطمینان را می‌دهد که یک فرم نظرسنجی منحصر به فرد و کاملا اختصاصی را ایجاد خواهید کرد. در فرم افزار بیش از 25 فیلد کاربردی وجود دارد که هر یک ویژگی‌های منحصر به فردی را دارا بوده که می‌تواند شما را در ساخت هر نوع فرم نظرسنجی یاری نمایند. نرم افزار تحت وب فرم افزار متناسب با هر دستگاهی اعم از تلفن همراه، تبلت و کامپیوترهای شخصی طراحی شده است و بدون هیچ مشکلی می‌توانید از آن در هر لحظه از شبانه روز استفاده نمایید و فرم های نظرسنجی ایجاد نمایید.

ویژگی‌های فرم ساز

فرم‌ساز قدرتمند فرم افزار همراه با توانمندی‌های فراوان شما را در ساخت فرم‌های نظرسنجی یاری می نماید

ویژگی‌های فرم ساز
همین حالا فرم نظرسنجی آنلاین مجموعه خود را با فرم ساز فرم افزار ایجاد کنید.

تنظیمات متنوع سامانه نظرسنجی خوب

اعمال محدودیت در ثبت

در فرم‌های آنلاین نظرسنجی میتوان محدودیت ثبت اطلاعات با استفاده از IP و دستگاه اعمال کرد تا از ثبت اطلاعات بیش از یک بار توسط هر شخص جلوگیری به عمل آید همچنین محدود سازی بر اساس پارامترهای فرم نیز امکان پذیر بوده که از ثبت اطلاعات مشابه مانند(کدملی، موبایل، ایمیل و...) جلوگیری می‌کند.

تعیین بازه‌ی زمانی

با در نظر گرفتن بازه‌ی زمانی برای فرم نظر سنجی میتوان برگزاری نظرسنجی را از نظر زمانی محدود کرد و فقط در زمان مشخص شده فرم در دسترس قرار گیرد تا نظرات افراد را فقط در همان زمان دریافت نمود.

گزارش‌گیری

از ویژگی‌های مهم فرم نظرسنجی آنلاین فرم افزار قابلیت گزارش‌گیری از اطلاعات ثبت شده‌ی مشتریان با دانش آموزان است. گزارش‌گیری می‌تواند بر اساس مقادیر متعدد فیلتر شود و فقط یک سری از اطلاعات را دریافت کرد.

دریافت فایل خروجی به صورت اکسل

در صورتی که نیاز باشد اطلاعات ثبت شده حاصل از نظرسنجی را به صورت یکجا دریافت کرد میتوان از قابلیت خروجی اکسل فرم ساز فرم افزار استفاده کرد همچنین میتوان گزارشات را بر اساس مقادیر دلخواه فیلتر و از آنان خروجی اکسل گرفت.

نمایش و ارسال گزارش

از ویژگی های منحصر به فرد سامانه آنلاین فرم ساز فرم افزار این است که علاوه بر ویژگی تهیه گزارش برای سازنده یا سازندگان فرم میتوان در حین ثبت فرم نتایج بدست آمده را به صورت نمودار مشاهده کرد همچنین میتوان بلافاصله بعد از ثبت فرم نظرسنجی نتایج دریافت شده را به شخص ثبت کننده نمایش داده یا ارسال کرد. این بدین معناست که میتوان اطلاعات ثبت شده‌ی افراد در نظر سنجی را به صورت دقیق بر اساس معیار‌های شخصی مانند میانگین نظرات دریافت شده یا تعداد افراد شرکت کننده در نظرسنجی و ... را به ثبت کننده نمایش داد و با قابلیت دیگر این سامانه یعنی ارسال ایمیل به ثبت کننده بعد از ثبت فرم از او تشکر و یا نتایج گزارشات را برای وی ارسال کرد.

طراحی انواع مختلف سوال:

 • سوال چند گزینه ای با استفاده از فیلد دکمه رادیویی
 • سوال تشریحی با استفاده از فیلد متن چند خطی
 • سوال تصویری با استفاده از فیلد برچسب و فیلد مالتی مدیا
 • سوال تصویری چند گزینه ای با استفاده از فید تصویر انتخابی
 • سوال صوتی و تصویری با استفاده از فیلد مالتی مدیا
 • سوالاتی که نیاز به رسم شکل یا متن دست نویس دانش آموز داشته باشد با استفاده از فیلد ضمیمه
 • سوال درست/نادرست با استفاده از فیلد وضعیت
 • سوال صوتی با استفاده از قابلیت ضبط صدا در فیلد ضمیمه
طراحی انواع سوال آزمون

قابلیت های فرم ساز فرم افزار

ایجاد آزمون آنلاین ساخت آزمون

سوالات متداول

برای ساخت فرم نظرسنجی آنلاین چه باید کرد؟

آیا نرم افزار ساخت نظرسنجی رایگان است؟

در صورت نیاز امکان پشتیبانی و آموزش فرم ساز وجود دارد؟

آیا برای دریافت پاسخ های ثبت شده حتما بایستی به پنل مراجعه کرد؟

امکان قرار دادن فرم نظرسنجی در اینستاگرام و باقی شبکه‌های اجتماعی وجود دارد؟

آیا از اطلاعات جمع آوری شده میتوان گزارش تهیه کرد؟

بله، علاوه بر امکان گزارش گیری برای کاربران پنل، امکان نمایش یا ارسال گزارش برای ثبت کننده بلافاصله بعد از ثبت فرم نیز وجود دارد.

سوالات متداول آزمون ساز