اشتراک گذاری فرم ها

اشتراک گذاری در فرم ساز تحت وب آنلاین

اشتراک‌گذاری فرم

اشتراک گذاری فرم به صورت رمزینه

مدیر یک رستوران می‌خواهد فرم نظر سنجی ساخته و مشتری‌های رستوان نظر خود را در مورد سرویس و کیفیت غذا ثبت نمایند. مدیر فرم نظرسنجی را طراحی می‌نماید و Qr Code فرم را در رستوان معرض دید مشتریان قرار می‌دهد، مشتری‌های رستوان با اسکن کردن کد مربوطه به صفحه ورود اطلاعات فرم رفته و نظر خود را در رابطه با کیفیت و سرویس دهی رستوارن ثبت می‌کنند

Share Form Qr Code

نوشتن فرم کاغذی برا مشتری‌ها سخت بود که بعد از صرف کردن غذایشان فرمی را برداشته و پر کرده و در صندوق نظرات بیندازند، ولی با روش جدید میزان ثبت فرم نظرسنجی بالا رفته و تاثیری زیادی در نوع سرویس و غذاهایمان داشته

سلطانی

یک ایده بهتر! مدیر رستوان می‌تواند لینک فرم نظرسنجی رو برای مشتری‌ها پیامک نماید تا هر موقع مشتری‌هایشان وقت آزاد پیدا کردند نظرخودشون رو بابت سرویس و کیفیت غذاها ثبت نمایند. یا لینک فرم را در شبکه اجتماعی قرار داده تا مشتری‌هایی که عضو هستند بتوانند نظرات و پیشنهادهای خودشون رو ثبت نمایند.

این فرم‌ها می تواند برای بخش‌های مختلفی طراحی شود، مثلا غذای جدید در رستوران ارائه می‌شود، مدیر رستوان می‌تواند فرم ساده نظر سنجی برای غذای جدید طراحی کرده و کد Qr آن را کنار غذا بگذارد، مشتری خیلی ساده می تواند کد مربوطه را اسکن کرده و نظر خود را در مورد غذای جدید اعلام نماید.

دلیل اصلی طراحی فرم‌ ها، پر شدن اطلاعات فرم توسط مشتری ها، کاربران و... می باشد، شرکت ها، سازمان ها و همه کسانی که فرم را طراحی می کنند باید بتواند به سادگی فرم های ایجاد شده را در اختیار مشتری های خود قرار داده تا با استفاده از دیتاهای وارد شده به کسب و کار خود رونق و اطلاعات مورد نیاز خودشون را کسب کنند.

در فرم افزار روش های متعددی برای اشتراک گذاری فرم ها وجود دارد که بررسی آنها می پردازیم:

اشتراک گذاری فرم با استفاده از لینک فرم :
در این روش لینکی در اختیار کاربر قرار داده می شود که با وارد شدن به آن لینک فرم نمایش داده می شود تا اطلاعات فرم پر شود.


اشتراک گزاری با استفاده از لینک کوتاه:
با استفاده از کوتاه کننده فرم می توانید لینک فرم به کوتاه نمود و یه آدرس با چند کاراکتر در اختیار کاربران خود قرار داد، این روش یکی از متداول ترین روش ها برای اشتراک گذاری لینک ها می باشد، اکثر خبرگذاری ها و سایت های اطلاع رسانی با استفاده از کوتاه کننده لینک، لینک ها را کوتاه و در اختیار کاربران خود قرار می دهند.