اشتراک گذاری فرم ها

اشتراک گذاری در فرم ساز تحت وب آنلاین

اشتراک‌گذاری فرم

بعد از اتمام مراحل طراحی و اعمال تنظیمات نوبت به اشتراک گذاری فرم آنلاین است تا در اختیار افراد جهت ثبت اطلاعات قرار گیرد و یا بعد از طراحی آزمون آنلاین بایستی سوالات در اختیار دانش آموزان یا دانشجویان جهت شرکت در آزمون و تکمیل اطلاعات قرار گیرد. در فرم ساز آنلاین فرم افزار قرار دادن فرم در اختیار افراد به چند صورت امکان پذیر بوده که در ادامه به توضیح هریک خواهیم پرداخت.

روش های مختلفی برای جذب مخاطب و کلیک نمودن مخاطب بر روی فرم در شبکه های اجتماعی وجود دارد، یک تصویر مناسب و متن مناسب می تواند به شما کمک نماید که تا مخاطبین بیشتری را جذب نماید.

داشتن فرمی زیبا و فریبنده به شما کمک می کند بعد از وارد شدن مخاطبین به داخل فرم آنها را ترغیب به ثبت فرم نماید. ارائه تخفیف های مناسب یکی دیگر از راهکارهای جذب مخاطب می باشد

اشتراک فرم و پرسشنامه از طریق سایت

اشتراک از طریق سایت به سه صورت امکان پذیر است. با استفاده از ماژول وردپرس و جوملا فرم ساز می‌توان فرم را درون سایت قرار داد همچنین با استفاده از اسکریپت فرم می‌توان فرم مربوطه را به نمایش درآورد.

لینک فرم

در سیستم فرم ساز فرم‌افزار امکان تغییر لینک اشتراک فرم وجود دارد اما این به معنای تغییر دامنه نیست. بر اساس نیاز میتوان قسمت انتهایی آدرس فرم را تغییر داد. به عنوان مثال نام مجموعه را با حروف انگلیسی قرار داد. برای انجام این کار از زبانه‌ی اشتراک فرم و در منوی "لینک فرم" در کادر لینک کوتاه فرم، لینک فرم قرار دارد که با کلیک بر روی کلمه تغییر میتوان قسمت مشخص شده را به صورت دلخواه تعیین کرد. در صورت هر گونه خطا در آدرس وارد شده سیستم به شما اعلام خواهد کرد تا مجددا تلاش نمایید.

لینک فرم

در صورتی که یک سایت داشته و تمایل به این باشد تا فرم بر روی دامنه خودتان دیده و آدرس سازمانی سایت خودتان نمایش داده شود بایستی اسکریپت فرم را در آن قرار دهید. به همین منظور از زبانه ی اشتراک فرم و در بخش "قرار دادن کد" ،کد اسکریپت فرم را کپی کرده و در یکی از صفحات وبسایت خود قرار دهید.همچنین اگر وبسایت شما وردپرس یا جوملا است می‌توانید به راحتی از افزونه‌ی اتصال فرم‌افزار به وردپرس یا جوملا استفاده نمایید.

لینک فرم

اشتراک فرم و پرسشنامه از طریق شبکه‌های اجتماعی

به اشتراک گذاشتن لینک فرم از طریق شبکه های اجتماعی یکی دیگر از راه های اشتراک گذاری است، با استفاده از شبکه های اجتماعی که این روزها مخاطبین بسیاری به خود جذب کرده است می توانید لینک فرم خود را در این شبکه ها به اشتراک گذاشته تا مخاطبین شما وارد فرم شده و اطلاعات مورد نیاز را ثبت نمایند.

Share Form Qr Code

برای اشتراک گذاری فرم یا آزمون، کافیست به زبانه‌ی "اشتراک" رفته و از منوی "لینک فرم"، لینک موجود در فیلد"لینک کوتاه فرم" را کپی و در شبکه‌های اچتماعی منتشر نمایید. در صورتی که قصد دارید لینک فرم را از طریق "اینستاگرام" ارسال کنید بایستی از منوی گفته شده مانند تصویر زیر بر روی آیکن اینستاگرام کلیک کنید تا لینک فرم برایتان نمایش داده شود.

Share Form Qr Code


نوشتن فرم کاغذی برا مشتری‌ها سخت بود که بعد از صرف کردن غذایشان فرمی را برداشته و پر کرده و در صندوق نظرات بیندازند، ولی با روش جدید میزان ثبت فرم نظرسنجی بالا رفته و تاثیری زیادی در نوع سرویس و غذاهایمان داشته است.

سلطانی