اشتراک گذاری فرم ها

معرفی انواع روش های اشتراک گذاری فرم و پرسشنامه در فرم ساز تحت وب آنلاین

بعد از اتمام مراحل طراحی فرم و اعمال تنظیمات نوبت به اشتراک گذاری فرم آنلاین است تا در اختیار افراد جهت ثبت اطلاعات قرار گیرد و یا بعد از طراحی آزمون آنلاین بایستی سوالات در اختیار دانش آموزان یا دانشجویان جهت شرکت در آزمون و تکمیل اطلاعات قرار گیرد. در فرم ساز آنلاین فرم افزار قرار دادن فرم در اختیار افراد و یا اشتراک فرم به روش های متعددی امکان پذیر است که به شما این امکان را میدهد تا از هر یک از روش های اشتراک که برایتان مقدور است، استفاده نمایید. در ادامه انواع اشتراک گذاری فرم در فرم ساز آنلاین فرم افزار را مشاهده خواهید کرد.

اشتراک‌گذاری فرم

اشتراک فرم و پرسشنامه از طریق شبکه‌های اجتماعی

به اشتراک گذاشتن لینک فرم از طریق شبکه های اجتماعی یکی دیگر از راه های اشتراک گذاری است، با استفاده از شبکه های اجتماعی که این روزها مخاطبین بسیاری به خود جذب کرده است می توانید لینک فرم خود را در این شبکه ها به اشتراک گذاشته تا مخاطبین شما وارد فرم شده و اطلاعات مورد نیاز را ثبت نمایند. همچنین لینک فرم را میتوان از طریق پیامک نیز ارسال کرد و یا در پیامک های تبلیغاتی که برای کسب و کارتان ارسال میکنید و پیامک های نظرسنجی که برای کاربران ارسال میشود لینک فرم قابل ارسال خواهد بود.

اشتراک فرم آنلاین

برای اشتراک گذاری فرم یا آزمون، کافیست به زبانه‌ی "اشتراک" رفته و از منوی "لینک فرم"، گزینه "فرم همینجا قابل انتشار باشد" را فعال و لینک موجود در فیلد "لینک کوتاه فرم" را کپی و در شبکه‌های اجتماعی منتشر نمایید.

لینک فرم

در صورتی که قصد دارید لینک فرم را از طریق "اینستاگرام" ارسال کنید بایستی از منوی گفته شده مانند تصویر زیر بر روی آیکن اینستاگرام کلیک کنید تا لینک فرم برایتان نمایش داده شود.

اشتراک فرم آنلاین

اشتراک فرم و پرسشنامه از طریق سایت

اشتراک از طریق سایت به سه صورت امکان پذیر است. با استفاده از ماژول وردپرس و جوملا فرم ساز می‌توان فرم را درون سایت قرار داد از طریق آموزش دریافت افزونه نحوه‌ی تنظیم را میتوانید مطالعه کنید. همچنین با استفاده از اسکریپت فرم می‌توان فرم مربوطه را به نمایش درآورد.

لینک فرم

در صورتی که یک سایت داشته و تمایل به این باشد تا فرم بر روی دامنه خودتان دیده و آدرس سازمانی سایت خودتان نمایش داده شود بایستی اسکریپت فرم را در آن قرار دهید. به همین منظور از زبانه ی اشتراک فرم و در بخش "قرار دادن کد" ،کد اسکریپت فرم را کپی کرده و در یکی از صفحات وبسایت خود قرار دهید.همچنین اگر وبسایت شما وردپرس یا جوملا است می‌توانید به راحتی از افزونه‌ی اتصال فرم‌افزار به وردپرس یا جوملا استفاده نمایید.

لینک فرم

نکته: در صورتی اشتراک گذاری فرم از طریق سایت باشد بایستی از منوی لینک فرم، گزینه "فقط در سایت مشخص شده نمایش داده شود " را فعال و در کادر آدرس سایت را نیز وارد کرد. در این حالت لینک فقط در سایت مشخص شده به نمایش درخواهد آمد و در سایت دیگر و یا اشتراک شبکه های اجتماعی باز نخواهد شد.

ساخت فرم

در سیستم فرم ساز فرم‌افزار امکان تغییر لینک اشتراک فرم وجود دارد اما این به معنای تغییر دامنه نیست. بر اساس نیاز میتوان قسمت انتهایی آدرس فرم را تغییر داد. به عنوان مثال نام مجموعه را با حروف انگلیسی قرار داد. برای انجام این کار از زبانه‌ی اشتراک فرم و در منوی "لینک فرم" در کادر لینک کوتاه فرم، لینک فرم قرار دارد که با کلیک بر روی کلمه تغییر میتوان قسمت مشخص شده را به صورت دلخواه تعیین کرد. در صورت هر گونه خطا در آدرس وارد شده سیستم به شما اعلام خواهد کرد تا مجددا تلاش نمایید.

لینک فرم

نوشتن فرم کاغذی برا مشتری‌ها سخت بود که بعد از صرف کردن غذایشان فرمی را برداشته و پر کرده و در صندوق نظرات بیندازند، ولی با روش جدید میزان ثبت فرم نظرسنجی بالا رفته و تاثیری زیادی در نوع سرویس و غذاهایمان داشته است.

سلطانی