اشتراک گذاری فرم ها

اشتراک گذاری در فرم ساز تحت وب آنلاین

اشتراک‌گذاری فرم

بعد از اتمام مراحل طراحی و اعمال تنظیمات نوبت به اشتراک گذاری فرم آنلاین است تا در اختیار افراد جهت ثبت اطلاعات قرار گیرد و یا بعد از طراحی آزمون آنلاین بایستی سوالات در اختیار دانش آموزان یا دانشجویان جهت شرکت در آزمون و تکمیل اطلاعات قرار گیرد. در فرم ساز آنلاین فرم افزار قرار دادن فرم در اختیار افراد به چند صورت امکان پذیر بوده که در ادامه به توضیح هریک خواهیم پرداخت.

روش های مختلفی برای جذب مخاطب و کلیک نمودن مخاطب بر روی فرم در شبکه های اجتماعی وجود دارد، یک تصویر مناسب و متن مناسب می تواند به شما کمک نماید که تا مخاطبین بیشتری را جذب نماید.

داشتن فرمی زیبا و فریبنده به شما کمک می کند بعد از وارد شدن مخاطبین به داخل فرم آنها را ترغیب به ثبت فرم نماید. ارائه تخفیف های مناسب یکی دیگر از راهکارهای جذب مخاطب می باشد

اشتراک فرم و پرسشنامه از طریق سایت

اشتراک از طریق سایت به سه صورت امکان پذیر است. با استفاده از ماژول وردپرس و جوملا فرم ساز می‌توان فرم را درون سایت قرار داد همچنین با استفاده از اسکریپت فرم می‌توان فرم مربوطه را به نمایش درآورد.

اشتراک فرم و پرسشنامه از طریق شبکه‌های اجتماعی

به اشتراک گذاشتن لینک فرم از طریق شبکه های اجتماعی یکی دیگر از راه های اشتراک گذاری است، با استفاده از شبکه های اجتماعی که این روزها مخاطبین بسیاری به خود جذب کرده است می توانید لینک فرم خود را در این شبکه ها به اشتراک گذاشته تا مخاطبین شما وارد فرم شده و اطلاعات مورد نیاز را ثبت نمایند.

Share Form Qr Code

برای اشتراک گذاری فرم یا آزمون، کافیست به زبانه‌ی "اشتراک" رفته و از منوی "لینک فرم"، لینک موجود در فیلد"لینک کوتاه فرم" را کپی و در شبکه‌های اچتماعی منتشر نمایید. در صورتی که قصد دارید لینک فرم را از طریق "اینستاگرام" ارسال کنید بایستی از منوی گفته شده مانند تصویر زیر بر روی آیکن اینستاگرام کلیک کنید تا لینک فرم برایتان نمایش داده شود.

Share Form Qr Code


نوشتن فرم کاغذی برا مشتری‌ها سخت بود که بعد از صرف کردن غذایشان فرمی را برداشته و پر کرده و در صندوق نظرات بیندازند، ولی با روش جدید میزان ثبت فرم نظرسنجی بالا رفته و تاثیری زیادی در نوع سرویس و غذاهایمان داشته است.

سلطانی