فرم ثبت نام و عضویت

ایجاد فرم ثبت نام با فرم ساز فرم افزار

ساخت فرم ثبت نام آنلاین رایگان

طراحی آنلاین فرم ثبت نام

قطعاً پر کاربردترین فرم‌ها در بستر اینترنت، ساخت فرم ثبت نام و فرم عضویت است، بیشتر سایت های کاربردی و سایت هایی که مربوط به کسب و کارها هستند نیاز دارند برای فعالیت خود از افراد ثبت نام به عمل آورند مانند ثبت نام در دوره های آموزشی، ثبت نام در وبینارها و مسابقه های مختلف و ... با فرم ساز می توان به راحتی فرم های ثبت نام و عضویت ایجاد کرد و در وب سایت ها قرار داد تا کاربران سایت ها به سادگی بتوانند فرم ثبت نام را پر نموده و در دوره ها و مسابقات مختلف شرکت نمایند.

نیاز به فرم آنلاین ثبت نام دارید؟

امکانات فرم ساز

فرم افزار امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار داده تا فرم های متنوعی برای ثبت نام و عضویت طراحی و انتشار دهند.

دریافت هزینه عضویت:

در فرم های ثبت نام و عضویت می توان هزینه مربوطه را بعد از ثبت فرم به صورت آنلاین از کاربران دریافت نمود، فرم افزار این امکان را به کاربران می دهد که با اتصال به درگاه های پرداخت مستقیم و واسط هزینه های ثبت نام و عضویت را به صورت آنلاین دریافت نماید. به طور مثال در فرم ثبت نام کارگاه های آموزش بعد از دریافت اطلاعات ثبت نام کننده به صورت اتوماتیک به درگاه بانکی متصل شده و هزینه شرکت در دوره را با توجه به فلیدهای انتخاب شده در فرم و یا هزینه ثابت در فرم محاسبه شده و دریافت می شود.

تعیین زمان شروع و پایان آزمون

ثبت نام با استفاده از سیستم احراز هویت:

با طراحی فرم های احراز هویت کاربران می توانند بعد از ثبت نام و تایید ثبت نام، برای ثبت فرم های بعدی هویت آنها تایید شود، با بررسی یک سری اطلاعات وارده شده هویت افراد بررسی می شود تا اجازه دسترسی به فرم های بعدی به شخص داده شود، با استفاده از سیستم احراز هویت می توان بعد از ثبت نام در فرم و امکان تایید ثبت نام لینک فرم های مورد نظر به کاربر ارسال شده تا بعد از ورود بتواند فرم های مورد نظر را ثبت نماید.

تعیین زمان شروع و پایان آزمون

شخصی سازی فرم های عضویت:

با استفاده از قالب های ثبت فرم و فیلدهای متنوع در فرم ساز می توانید فرم های عضویت و ثبت نام متناسب با کسب و کار خود طراحی نموده و شخصی سازی نماید، اطلاعات ورودی را بر اساس نیاز خود تعیین نموده و تصاویر مورد نیاز خود را در فرم قرار دهید مانند لوگوی مجموعه یا تصویر زمینه نمایش فرم

ایجاد فرم های هوشمند:

اگر در فرم ثبت نام خود نیاز دارید که اطلاعات دریافتی از کاربر با توجه به فیلدهای انتخاب شده تغییر نماید، این کار با استفاده از فرم ساز به راحتی قابل پیداسازی می باشد، با استفاده از سیستم شرط گذاری می توانید دریافت اطلاعات هوشمند سازی نماید و بر اساس اطلاعات دریافتی از ثبت کننده فیلدهای مختص شخص را به اون نمایش دهید.

دریافت امضاء ثبت نام کننده:

در بسیاری از فرم ها افراد ثبت کننده بایستی امضا کند تا ثبت اطلاعات توسط خود شخص تایید شود.در صورتی که در فرم ثبت نام یا عضویتی که طراحی کرده اید نیاز به امضاء داشته باشید با استفاده از فیلد امضاء می توانید امضای ثبت نام کننده را به صورت آنلاین دریافت نموده و در صورت نیاز اسناد مربوطه را چاپ نمایید.

ارسال پیامک و ایمیل بعد از تایید ثبت نام:

بعد از ثبت نام و یا عضویت کاربر می توانید در صورت نیاز به صورت اتوماتیک پیغام های مورد نیاز خود را با توجه به اطلاعات وارد شده در فرم ارسال نمایید، همچنین می توان بعد از تایید ثبت نام توسط مدیر سیستم، پیغام مناسب را با استفاده از پیامک یا ایمیل به ثبت کننده فرم ارسال نمود.

تعیین زمان شروع و پایان آزمون

ساخت فرم های چندمرحله ای ثبت نام:

در صورتی که اطلاعات دریافتی از کاربر زیاد باشد می‌توان فیلدهایی که جهت دریافت اطلاعات در فرم قرار داده شده را دسته بندی نمود و هر دسته را در مرحله‌ای برای کاربر نمایش داد. ایجاد فرم های چند مرحله ای به شما کمک می کند که اطلاعات دریافتی را دسته بندی نمایید و هنگام ثبت و مشاهده فرم به راحتی به اطلاعات دسترسی داشته باشید.

محدودیت زمانی ثبت نام:

فرم ساز فرم افزار این امکان را میدهد که برای ثبت نام فرم محدودیت های زمانی تعیین نمایید. مثلا تاریخ شروع و پایان ثبت نام را مشخص کرده و کاربران فقط در تاریخ مشخص شده می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند همچنین در صورتی که برای ثبت نام آزمونی در نظر گرفته شده باید میتوان مدت زمان شرکت در آزمون را نیز تنظیم و محدود کرد.

محدودیت تعداد ثبت در فرم های ثبت نام و عضویت:

اگر نیاز باشد که تعداد مشخص شده ای در هر دوره بتوانند ثبت نام نمایند، با استفاده از فرم ساز می توانید حداکثر تعداد ثبت فرم در بازه زمانی مشخص کرده و فقط افرادی که زودتر فرم ثبت نام را پر کرده اند را پذیرش و از ثبت اطلاعات افرادی که بعد اتمام ظرفیت اقدام به ثبت نام کرده اند جلوگیری به عمل آورید.

چاپ کارت عضویت به صورت آنلاین:

یکی از ویژگی های خوب فرم ساز فرم افزار قالب های چاپ بوده که با استفاده از این قالب ها می توان بعد از ثبت نام و یا عضویت، کارت عضویت را برای کاربران ایجاد و چاپ نمود، همچنین فرم افزار این امکان را میدهد که این کارت ها را به ایمیل ثبت نام کنندگان ارسال یا بعد از ثبت فرم برای ثبت کننده نمایش داد تا بتواند کارت عضویت و یا ثبت نام خود را در اختیار داشته باشد.

ایجاد انواع فرم ثبت نام و عضویت:

 • فرم ثبت نام در مسابقه
 • فرم ثبت نام المپیاد علمی دانشجویی
 • فرم ثبت نام در باشگاه مشتریان
 • فرم ثبت نام در دوره آموزشی مقدماتی نرم افزارها
 • فرم ثبت نام در کارگاهای آموزشی
 • فرم ثبت نام در باشگاه ورزشی
 • فرم ثبت نام در قرعه کشی
 • فرم ثبت نام در وبینارها
 • فرم عضویت در کتاب خانه
 • فرم عضویت در باشگاه مشتریان
 • فرم عضویت در ....
طراحی انواع سوال آزمون

ویژگی های فرم ساز برای ایجاد فرم های ثبت نام و عضویت

ایجاد آزمون آنلاین ساخت آزمون

رزرو وقت

فیلد رزرو وقت این امکان را به شما می دهد تا ساده ترین راه را برای نوبت دهی و رزرو وقت به مشتری‌های خود ارائه دهید. با استفاده از امکانات فیلد رزرو وقت و ترکیب آن با تمام امکانات سیستم فرم ساز این امکان را می دهد تا فرم های رزرو وقت حرفه ای و زیبا برای جذب مشتری داشته باشید.

پرسشنامه آنلاین

به وسیله پرسشنامه ساز فرم‌افزار می‌توان پرسشنامه را به صورت آنلاین و به راحتی طراحی و چندین پرسشنامه را در یک فرم پیاده سازی نمود. این امر سبب بالا رفتن سرعت در انجام فرآیند تکمیل پرسشنامه خواهد شد. با نرم افزار پرسشنامه می توانید پرسشنامه های ساده یا پیچیده و حرفه ای ایجاد نمایید تا تحقیقات پیمایش را به صورت راحت و سریع انجام دهید و تحلیل های آماری و نموداری از داده‌های جمع آوری شده دریافت نمایید، فرم افزار پرسشنامه محبوب میان پژوهش های دانشگاهی است.

سوالات متداول

برای ساخت فرم آنلاین ثبت نام چه باید کرد؟

ابتدا در نرم افزار تحت وب فرم ساز ثبت نام کرده سپس اقدام به طراحی سوالات نمایید.

آیا میتوان با اسکریپت فرم ثبت نام را در سایت قرار داد؟

آیا در فرم ساز فرم افزار نمونه فرم ثبت نام وجود دارد؟

استفاده از نرم افزار ساخت فرم ثبت نام رایگان است؟

امکان چاپ اطلاعات ثبت شده در فرم وجود دارد؟

میتوان هویت ثبت نام شوندگان را احراز کرد؟

 سوالات متداول فرم ساز ثبت نام