اتصال فرم‌ساز به درگاه پرداخت آنلاین

اتصال درگاه مستقیم یا واسط

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

بسیاری از افراد، شرکت ها و سازمان ها نیاز دارن مبلغی بابت خدماتی دریافت نمایند و اطلاعاتی را همزمان دریافت نمایند و این امکان باید در وب سایت شخص یا شرکت قرار بگیرد.

در نرم افزار فرم ساز امکان استفاده از پرداخت به صورت آنلاین موجود می‌باشد، در این سیستم کاربر می تواند با داشتن اطلاعات درگاه مربوط به بانک به طور مستقیم به اطلاعات بانکی خود وصل بشود یا با استفاده از درگاه های واسط می‌تواند در سایت خود یا فرم مربوطه پرداخت آنلاین داشته باشد. مبلغ پرداختی را می تواند به صورت دستی یا با استفاده از فیلدهای وارد شده در فرم محاسبه نموده و بعد از موفقیت آمیز بودن تراکنش کاربر می تواند فرم خاصی یا صفحه خاصی را به نمایش در بیاورد و ایمیل اطلاعات پرداخت به ثبت کننده فرم و مدیر وب سایت ارسال شود.

بانک ملت

امکان اتصال به درگاه مستقیم بانک ملت

آیدی پی

امکان اتصال به درگاه واسط آیدی پی

زرین‌پال

امکان اتصال به درگاه واسط زرین پال

پرداخت پی

امکان اتصال به درگاه واسط واسط پی

بیت پی

امکان اتصال به درگاه واسط بیت پی

پی پینگ

امکان اتصال به درگاه واسط پی پینگ

جهت دریافت نحوه راه اندازی پرداخت آنلاین در فرم ساز بر روی لینک زیر کلیک کنید

راهنمای تنظیمات پرداخت آنلاین در فرم ساز فرم افزار

در وب سایت "ضبط صدا" کاربرها بر اساس نیاز خود برای ضبط صدا متن آماده خود را در فرم ثبت می کنند میزان هزینه بر اساس تعداد صفحه‌های وارد شده انجام میگیرد و در هر صفحه تعداد کاراکتر مشخصی باید ثبت شود، برای این منظور مدیر وب سایت فرمی را با استفاده از فرم‌‌افزار طراحی نموده که کاربر می‌تواند گوینده مورد نظر خود را انتخاب کرده و متن را ثبت و مبلغ را براساس تعداد صفحه که فرم ساز به صورت اتوماتیک آن را محاسبه می‌کند، پرداخت نماید.

برای پرداخت آنلاین به دو حالت مستقیم با استفاده از درگاه بانک ملت و یا با استفاده از درگاه های واسط مانند "آیدی پی"، "پرداخت پی"، "بیت پی" و "زرین پال" می توانید بودن نیاز به داشتن درگاه و فقط تنها با ثبت نام در این سایت ها می توانید سیستم پرداخت برای فرم های خود طراحی نمایید.

داشتن چندین درگاه واسط به کاربر این امکان را می دهد با توجه به نیاز خود یکی از درگاه ها را فعال کرده و از آن استفاده نماید.

اطلاعات پرداخت، وضعیت پرداخت (موفق، ناموفق)، کد تراکنش، کد رهگیری، شناسه خرید و ... به صورت منظم در اطلاعات فرم ها قابل مشاهده می باشد.

از امکانات بخش پرداخت در فرم ساز می تواند به این مورد اشاره کرد که زمانی کاربر فرم را پر کرد و نتوانست پرداخت را انجام دهد، نیازی به پر کردن و ثبت دوباره اطلاعات فرم نیست، با شرط گذاری بر روی فرم می توان لینک پرداخت را در صورتی که پرداخت صورت نگرفته به کاربر دوباره ارسال نمود و با وارد شدن به لینک پرداخت، صفحه پرداخت برای کاربر نمایش داده می شود و می تواند پرداخت را انجام دهد. لینک پرداخت در اطلاعات فرم ها قابل مشاهده می باشد.

کاربر بعد از پرداخت اگر بر روی لینک دوباره کلیک نماید اطلاعات پرداخت و کد رهگیری نمایش داده می شود. با استفاده از امکانات و ابزار پرداخت آنلاین در فرم ساز، هیچ یک از پرداخت های خود را از طرف مشتری از دست نخواهید داد.