طراحی فرم آنلاین بیمه با فرم ساز فرم افزار

طراحی انواع فرم آنلاین بیمه متناسب با معیار شرکت ‌های بیمه

بیمه

بیمه کلمه‌ایست که همگی ما با مفهوم آن آشنایی داریم و تقریبا 90% مردم خود و خانواده‌شان را تحت پوشش بیمه قرار داده‌اند. زیرا بر این باور هستند که بایستی در زندگی برای هر اتفاق ناگواری آمادگی داشت و قرار گرفتن تحت پوشش بیمه بهترین روش برای مدیریت ریسک خواهد بود.

فرم آنلاین بیمه

چرا بایستی خود را بیمه کنیم؟

به این موضوع فکر کنید که چندین سال است که مشغول به کار هستید، خانواده ای تشکیل داده و دائما برای استحکام زندگی تلاش کرده‌اید و اموال خود را به صورت‌های مختلف مانند خانه، ماشین و ... تبدیل کرده اید. حال قصد دارید از اموال خود محافظت کرده و مطمئن شوید که بعد از گذشت سال‌ها تلاش، دارایی شما در برابر حوادث و بلایا محفوظ خواهد ماند. در صورت وقوع حوادث امکان نابودی تمام آن چیزی که در طول سالیان برایش زحمت کشیده اید وجود دارد ولی اگر اموالتان را بیمه کرده باشید در صورت بروز هر اتفاقی شرکت بیمه کننده موظف است خسارت وارده را جبران کند و شما را از مصیبت وارد شده آسوده خاطر نماید.

لزوم استفاده از فرم آنلاین بیمه

تا به اینجا رسم بر آن بوده که شرکت‌های بیمه برای جذب مردم و تحت پوشش قرار دادن آنها دفاتر و شعب مختلفی در سراسر کشور راه اندازی می‌کردند که به خودی خود مبلغ زیادی صرف این کار شده است در صورتی که بسیاری از مردم حتی از وجود چنین شعبه‌هایی بی اطلاع هستند.
اما برای اینکه بتوان افراد تحت پوشش را افزایش داد چه باید کرد؟
در اولین قدم باید به این نکته اشاره کرد که استفاده از اینترنت برای انجام امور در میان مردم رایج گردیده و بیشتر افراد جامعه ترجیح می‌دهند به جای حضور فیزیکی در اجتماع کارهای روزمره خود را به صورت آنلاین انجام دهند.
از طرفی با توجه به ضرورت مطالعه و آگاهی از شرایط شرکت‌های بیمه افرادی که قصد دارند تحت پوشش بیمه قرار گیرند بایستی زمانی را صرف حضور در نمایندگی‌ها کرده تا با توضیحات کارشناسان از شرایط هر شرکت بیمه آشنا شوند. حال با توجه به عدم تمایل افراد و زمان کافی برای این کار، شرکت‌های بیمه برای سهولت افراد بیمه گذار می‌توانند فرم های بیمه را به صورت آنلاین طراحی و در اختیار بیمه گذاران قرار دهند و شرایط مربوطه را نیز به همراه فرم آنلاین بیمه در اختیار بیمه گزاران قرار دهند.

طراحی فرم بیمه با فرم ساز فرم افزار

فرم ساز رایگان فرم افزار امکان طراحی فرم‌های بیمه متناسب با قواعد و سلیقه شرکت های بیمه را داراست. با استفاده از فرم ساز آنلاین فرم افزار می‌توان فرم‌های بیمه طراحی و شرایط مربوط به بیمه نامه را برای متقاضیان با استفاده از فیلد برچسب به صورت مکتوب و با استفاده از فیلد مالتی مدیا به صورت صوتی و تصویری مطرح نمود و در صورتی که بیمه گذار شرایط بیمه نامه را پذیرفت با استفاده از فیلد امضای دیجیتال می‌توان امضای فرد متقاضی را در اختیار داشت. فرم افزار این امکان را به کاربران می‌دهد تا برای فرم های بیمه درگاه پرداخت فعال نموده و هزینه را بدون واسط دریافت نمایند همچنین می‌توان از فیلد فرمول استفاده نمود تا بر اساس نوع بیمه و تعداد افراد تحت پوشش مبلغ قابل پرداخت توسط نرم افزار محاسبه شود و مبلغ قابل پرداخت بر اساس فیلد محاسباتی به ثبت کننده ی فرم نمایش داده شود.

فرم آنلاین بیمه

قابلیت‌های فرم ساز فرم افزار برای ساخت فرم بیمه

 • قرار دادن فرم در سایت با استفاده از اسکریپت
 • قرار دادن فرم در وردپرس با استفاده از افزونه
 • امکان قرار دادن لوگوی اختصاصی شرکت بیمه
 • امکان طراحی قالب متناسب با شرکت بیمه
 • دریافت وجه جهت بیمه با اتصال به درگاه پرداخت
 • محاسبه مبلغ پرداختی بیمه گذار با استفاده از فیلد فرمول
 • افزودن کاربر برای مدیریت و ثبت فرم
 • اتصال به ربات شبکه های اجتماعی
 • گزارش‌گیری از فرم‌های ثبت شده با قابلیت فیلتر فیلدها
 • تعیین بازه زمانی برای ثبت فرم
 • قابلیت ارسال ایمیل و پیامک بعد از ثبت و ویرایش فرم
 • تنظیم وب هوک در جهت ارتباط با نرم افزار‌های دیگر
 • قابلیت ویرایش بعد از ثبت فرم
 • تحلیل فرم با استفاده از گوگل آنالیتیکس

با توجه به شرایطی که فرم ساز رایگان فرم افزار برای کاربران فراهم آورده می‌توان به این نتیجه رسید که استفاده از فرم ساز تحت وب فرم افزار بهترین پیشنهاد برای شرکت‌های بیمه خواهد بود تا فرم‌های خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی یا قرار دادن بر روی وب سایت در اختیار بیمه گزاران قرار دهند.
استفاده از فرم ساز فرم افزار نه تنها شرایط را برای شرکت‌های بیمه و بیمه گذاران راحت کرده بلکه سبب کاهش استفاده از فرم‌های کاغذی و در نتیجه حفظ محیط زیست خواهد شد همچنین دسترسی شرکت به فرم‌های ثبت شده بسیار راحت تر و سریع تر خواهد بود.