افزونه فرم ساز وردپرس

ماژول فرم ساز فارسی وردپرس با امکانات پیشرفته

افزونه فرم ساز وردپرس

افزونه فرم ساز وردپرس (wordpress)

امروزه اکثر سایت‌ها با وردپرس (wordpress) ایجاد می شود، افزونه ها وردپرس به کاربر این امکان را می‌دهد که تمام نیازهای خود را در سایت به سادگی با نصب افزونه ها رفع نماید ولی در این میان در صورتی که کاربرهای سایت های ایرانی بخواند فرمی در سایت خود قرار دهند با مشکلاتی مواجه می شوند.

افزونه های فرم ساز موجود در وردپرس یا انگلیسی هستند یا ترجمه شده و بازسازی شده برای سایت های فارسی زبان هستند که عمده بازسازی آنها راست به چپ کرد نمودن آن و تقویم شمسی و ... غیره می باشد ولی بیشتر کاربردهای فرم ساز های ترجمه شده بیشتر برای سایت های انگلیسی زبان کارایی دارد.

در این بخش می خواهیم افزونه فرم سازی را معرفی نماییم که توسط کارشناس ایرانی برای سایت های ایرانی طراحی شده و تمام قابلیت های آن با توجه به نیاز های سایت های ایرانی و کاربران ایرانی طراحی شده است.

افزونه فرم ساز فرم افزار به کاربران این امکان را می‌دهد بعد از طراحی فرم های مورد نیاز خود ماژول فرم ساز را در وردپرس خود نصب کرد و به سادگی در فرم های خود قرار داده در ادامه مطلب آموزش دانلود و نصب افزونه فرم ساز فرم افزار را توضیح خواهیم داد.

افزونه فرم ساز رایگان می باشد و محدودیتی در قرار دادن فرم در سایت ها را نخواهید داشت با استفاده از فیلدهای حرفه ای به سادگی در وردپرس می توانید فرم های کاملا حرفه ای قرار دهید. ساخت فرم های حرفه ای در وردپرس به استفاده از فرم ساز رایگان در ورپرس به سادگی قابل انجام می باشد

راهنما نصب افزونه وردپرس

در این ویدو به طور کامل نحوه دانلود و بارگذاری افزونه و تطبیق آن با فرم آنلاین توضیح داده شده است. کافیست به طور دقیق و مطابق ویدئو تنظیمات را اعمال کنید

راهنمای نصب و راه‌اندازی افزونه فرم ساز

افزونه فرم ساز را دانلود نمایید. بعد از دانلود نمودن افزونه وارد بخش مدیریت سایت خود شده و منوی "افزونه‌ها" بخش افزون را انتخاب نماید
دانلود افزونه فرم ساز
دانلود مستقیم افزونه فرم ساز از سایت وردپرس

افزونه فرم ساز وردپرس

به یاد داشته باشید که بعد از نصب حتما ماژول را فعال نمایید.

بعد از نصب موفق افزونه فرم ساز وارد بخش برگه ها شده و بعد از انتخاب گزینه "افزودن بلاک" در بخش "جاسازی‌ها" (Embeds) گزینه formafzar forms را انتخاب نمایید.

افزونه فرم ساز وردپرس

بعد از انتخاب افزونه فرم افزار اطلاعات "شناسه امنیتی"، "شناسه فرم" و نحوه نمایش از شما درخواست می شود.

افزونه فرم ساز وردپرس

برای دریافت اطلاعات ابتدا در سایت فرم افزار، فرم مورد نظر را ایجاد کرده و در قسمت "اشتراک" بخش "وردپرس" می توانید اطلاعات افزونه فرم ساز را دریافت نمایید.

افزونه فرم ساز وردپرس

نحوه نمایش افزونه فرم ساز به 4 صورت قابل تنظیم می باشد:

 • اسکریپت: فرم درون وب سایت به صورت کامل نمایش داده می شود.
 • لینک: به صورت یک لینک نمایش داده می شود که با کلیک بر روی لینک صفحه‌ی جدیدی باز شده و فرم قابل مشاهده و ثبت می‌شود.
 • پنجره کوچک: یک لینک درون وب سایت نمایش داده می شود، با کلیک بر روی آن لینک، پنجره ای کوچکی در صفحه باز می شود که فرم قابل مشاهده در داخل آن خواهد بود
 • دکمه شناور:یک دکمه شناور سمت راست، پایین صفحه نمایش داده می شود که با کلیک بر روی آن پنجره‌ی کوچکی در صفحه باز شده که فرم قابل مشاهده و ثبت می‌شود.

بعد از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، صفحه خود را در حالت انتشار قرار داده و لذت استفاده از فرم ساز را ببرید.

در صورت استفاده از ویرایشگر المنتور، بایستی از کد کوتاه استفاده کنید که در منوی وردپرس واقع در زبانه اشتراک فرم مربوطه قرار داد. همچنین میتوانید نحوه تنظیم را در ویدئوی زیر و در صفحه‌ی نحوه تنظیم ماژول فرمساز مشاهده کنید

افزونه فرم ساز وردپرس

نکته: در صورتی که از ماژول کش استفاده میکنید و زمانی که فرم لود نشد باید کش را پاک کنید تا فرم نمایش داده شود.

قالب های افزونه فرم ساز در وردپرس

در فرم افزار می توانید بیش از 100 قالب آماده فرم را انتخاب و استفاده نماید، قالب هایی با رنگ‌ بندی های مختلف و قابل تنظیم این امکان را به استفاده کننده های افزونه فرم ساز در وردپرس (wordpress) و جوملا (joomla) می دهد تا ظاهر فرم را مطابق با قالب و استایل وب سایت خود قرار داده و از این روش احتمال جذب و پاسخگویی را افزایش دهند. تمام قالب های استفاده شده در افزونه فرم ساز قابل تنظیم و تغییر می باشد، جهت نصب قالب ها وارد بخش قالب‌های فرم ساز ساز شده و بعد از انتخاب قالب مورد نظر، دکمه ثبت قالب را بزنید

افزونه فرم ساز وردپرس

بعد از ثبت قالب، وارد پنل فرم ساز فرم افزار شده و فرم مربوطه را ویرایش کرده و در بخش قالب گزینه "قالب ثبت فرم" را انتخاب نماید، در این بخش قالب های موجود را مشاهده می کنید و هر قالبی که دوست داشتید را به صورت پیش فرض قرار دهید تا فرم با قالب انتخاب شده نمایش داده شود.

اطلاع رسانی ایمیلی و پیامکی در افزونه فرم ساز وردپرس

یکی از کاربردها و نیاز های مهم سایت های طراحی شده با وردپرس امکان ارسال ایمیل و پیامک در وردپرس می باشد، با استفاده از افزونه فرم ساز می توانید به این دو امکان به راحتی دسترسی داشته باشید، با تنظیم نمود متن ایمیل یا پیامک بعد از ثبت فرم توسط کاربرها، ایمیل و پیامک به فرد یا افرادی ( مانند ثبت کننده فرم یا اشخاص دیگر) ارسال می‌گردد.

افزونه فرم ساز وردپرس

افزونه فرم ساز وردپرس این امکان را به شما می دهد که اطلاع رسانی به صورت ایمیل یا پیامک بعد از ثبت فرم و در ویرایش و یا تکمیل فرم به فرد ثبت کننده فرم یا افراد دیگری ارسال شود.

این افزونه به شما کمک می کند تا تمام این اطلاع رسانی ها به صورت اتوماتیک و با شرط بندی انجام گیرد و از اطلاعات فرم در متن اطلاعات رسانی می توانید استفاده نمایید.با نصب بهترین پلاگین فرم ساز وردپرس امکانات فراوانی در اختیار شما قرار داده می شود.

ویژگی های افزونه فرم ساز حرفه ای وردپرس فرم افزار

 • قدرتمند با کارایی آسان
 • واکنش گرا
 • بیش از 30 نوع فیلد ورودی
 • اطلاع رسانی ایمیلی
 • اطلاع رسانی پیامکی
 • منطق شرطی
 • پرداخت آنلاین
 • تنظیم زمینه نمایش
 • فرم های چند مرحله ای
 • پشتیبانی از نقشه گوگل
 • امکان پرداخت آنلاین
 • قالب اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
 • تغییر مسیر بعد از ثبت فرم
 • محدودیت ثبت زمانی
 • محدودیت ثبت داده های تکراری
 • وب هوک
 • تاریخچه اطلاعات فرم
 • تکرار فیلدها به صورت گروهی و تکی
 • پشتیبانی از امضای دیجیتال
 • پارامترهای لینک فرم
 • قالب های چاپ فرم

پرداخت آنلاین با افزونه فرم ساز وردپرس

با استفاده از افزونه فرم ساز وردپرس می توانید پس از ثبت فرم، هزینه ای بابت سرویس یا ... دریافت نماید، فرم افزار با امکان اتصال به درگاه‌های ثابت مانند "بانک ملت"، "بانک پاسارگاد"، "بانک پارسیان"، "بانک ملی سداد"، "بانک سامان" و "مهر بانک ایران" و در گاه های واسط مانند "آیدی پی"، "پی آی ار"، "بیت پی"، "پی پینگ"، "رایان پی" و "زرین‌ پال" می توانید به سادگی به وب سایت خود درگاه اضافه نماید و هزینه های سفارها یا خدمات خود را از مشتری ها دریافت نمایید.با ساخت فرم های حرفه ای در وردپرس می‌توانید کاربرهای بیشتری را جذب سایت خود نمایید.

افزونه فرم تماس با ما وردپرس

از فرم‌های اولیه که در افزونه فرم ساز وردپرس ایجاد می‌شود، فرم تماس با ما است، هر سایتی نیاز دارد که صفحه برای ارتباط با کاربرهای سایت راه اندازی نماید، کاربرها با فرم تماس با ما می توانند سوال‌ها یا خدمات مورد نیاز خود را در این فرم ها ثبت نمایند، مدیران وب سایت ها به سادگی با استفاده از افزونه های ایمیل و پیامک می توانند بعد از ثبت فرم، از آن آگاه شده و به فرم های ثبت شده پاسخ دهی نمایند.

افزونه فرم استخدام در وردپرس

افزونه فرم ساز وردپرس

اگر شما صاحب شرکت یا کسب کاری هستید و نیاز دارید همکار جدید را استخدام نماید؟! با استفاده از ماژول فرم استخدام در وردپرس می توانید اطلاعات و مهارت های افراد را جمع آوری نماید و بهترین تصمیم جهت شناسایی و استخدام از بین کسانی که فرم های استخدام را پر کرده اند را بگیرید.دریافت اطلاعات به صورت دسته بندی شده و طراحی فرم استخدام در وردپرس با استفاده از ماژول فرم ساز به شما این امکان را می‌دهد فرم های استخدامی مخصوص سایت خود را داشته باشید.

افزونه فرم خدمات وردپرس

یک سری خدمات در وب سایت شما عرضه می شود و نیاز دارید که فرم هایی در این زمینه توسط کاربرهای سایت پر شود، افزونه فرم ساز به شما این کمک را می‌دهد که فرم های خدماتی خود مانند فرم سفارش، فرم استخدام، فرم مصاحبه و ... را طراحی و در سایت خود قرار دهید، با استفاده از ماژول فرم ساز حرفه ای در وردپرس دیگر دریافت اطلاعات مورد نیاز به سادگی انجام می‌گیرد.

افزونه فرم سفارش خرید وردپرس

برای سایت های که خدمات یا محصولاتی را به فروش می رسانند یا سفارش گیری می نمایند، نیاز دارند که اطلاعات دقیقی از مشتری های خود دریافت نمایند، وجود یک افزونه فرم ساز حرفه ای وردپرس به آنها این کمک را می نمایند که بتوانند به سادگی فرم های ثبت سفارش و خرید خود را طراحی و در سایت قرار داده و هزینه سفارها و خدمات خود را به صورت آنلاین دریافت نمایند.

افزونه فرم نظرسنجی وردپرس

حتما شما هم فرم های نظرسنجی در سایت ها ی مختلف دیده اید، با استفاده از این فرم ها می توانید نظرات کاربران را در مورد موضع خاصی جمع آوری کنید، به سادگی فرم های نظر سنجی طراحی کرده و اطلاعات مختلفی را از کاربران خود جمع آوری نماید، با ارسال لینک نظرسنجی ها در شبکه های اجتماعی می توانید کاربرهای زیادی را برای ثبت فرم نظرسنجی جمع آوری نمایید، ماژول فرم ساز وردپرس این امکان را به شما می دهد که بتوانید به صورت کاملا حرفه ای و زیبا این فرم ها را طراحی نمایید.

افزونه فرم پرداخت وردپرس

افزونه فرم ساز وردپرس

برای دریافت هزینه پس از ثبت اطلاعات توسط کاربرهای سایت، با استفاده از افزونه فرم پرداخت وردپرس به سادگی قابل انجام می باشد، افزونه فرم ساز این امکان را به شما می دهد که با استفاده از درگاه‌های واسط یا مستقیم، هزینه های خدمات یا سفارش‌های خود را از کاربرها به صورت آنلاین دریافت نمایید. با استفاده از شرط های فرم ساز می توانید مشخص نماید که بعد از واریز موفق یا ناموفق چه عملی صورت بگیرید و پیامک و ایمیل واریز وجه را به واریز کننده و خودتان ارسال نماید. همه این کارها در افزونه فرم پرداخت وردپرس به راحتی قابل انجام می‌باشد. بهترین افزونه فرم ساز وردپرس تمام این امکانات را به سادگی در اختیار شما قرار می‌دهد.

افزونه فرم پرسش نامه در وردپرس

برای تحقیقات یا پروژه های دانشگاهی و ... نیاز به طراحی پرسش نامه های هستید که تمام نیازهای و داده های مورد نیاز خود را از طریق فرم جمع آوری نماید؟! با کمک افزونه فرم ساز در وردپرس قابلیت طراحی فرم های حرفه ای برای پرسش نامه ها خواهید بود و با استفاده از پنل فرم افزار و نمودارهای متنوع به سادگی اطلاعات خود را می توانید آنالیز نماید.

افزونه فرم عضویت وردپرس

یکی از پر کاربرترین فرم های وب سایت‌ها، فرم عضویت می باشد، افزونه فرم عضویت وردپرس در سایت ها این امکان را می دهد تا فرم های عضویت طراحی کرده و کاربرهای سایت بتوانند در سایت یا در یک سمینار، همایش و ... عضو شوند با استفاده از فیلدهای کاربردی و حرفه ای فرم ساز می توانید اطلاعات مورد نیاز را از کاربر کسب کرده و بعد از ثبت نام برای کاربرها ایمیل یا پیامک بابت عضویت ارسال نماید.

افزونه فرم خبرنامه وردپرس

بیشتر سایت‌های خبری یا سایت های اطلاع رسانی فرم را طراحی می کنند تا کاربران با وارد کردن اطلاعات ایمیل خود خبرنامه ها را دریافت نمایند، با استفاده از افزونه فرم ساز فارسی وردپرس می توانید فرم های عضویت در خبرنامه یا فرم های خبرنامه طراحی کرده و به کاربران خود خبرهای به روز و مهم را ارسال نمایید.

ماژول فرم جذب نمایندگی در وردپرس

سایت هایی با خدمات گسترده نیاز دارند نمایندگانی در شهرهای مختلف جذب نمایند تا در این شهرها با استفاده از نمایندگان خود این خدمات را عرضه نمایند، یک فرم حرفه ای در وردپرس به شما کمک می کند تا اطلاعات کاملی از این نمایندگان و کسانی که درخواست نمایندگی داده اند جمع آوری نماید و بهترین افرادی که درخواست داده اند را انتخاب نمایید.

افزونه فرم ساز وردپرس

افزونه فرم چند مرحله ای وردپرس

در بعضی از مواقع نیاز هست که اطلاعاتی را به صورت مرحله ای از کاربران دریافت نماید، فرم ساز به شما این امکان را می‌دهد که فرم های چند مرحله ای طراحی نماید و در مرحله اطلاعات خاصی را از کاربر دریافت نماید،با استفاده افزونه فرم چند مرحله ای وردپرس در هر مرحله می توانید اعتبار سنجی های لازم را انجام دهید و با مرحله ای کردم فرم خود، از فرم های طولانی که چندان برای کاربران سایت جذاب نیستند خلاصی پیدا کنید و با استفاده از بهترین افزونه فرم ساز وردپرس فرم های زیبا و جذاب طراحی نمایید.

افزونه فرم ثبت نام در وردپرس

یکی از فرم های مهم و کاربردی در بیشتر سایت ها فرم های ثبت نام می باشد، شما در سایت خدماتی مانند همایش، دوره های آموزش، اردو، دوره های مربیگری و غیره دارید و نیازمند فرم هایی برای ثبت نام این افراد در این دوره ها هستید، با استفاده از افزونه فرم ثبت نام در وردپرس و یک افزونه پیشرفته و حرفه ای فرم ساز به سادگی این فرم ها را طراحی نموده و شروع به عضوگیری نماید.

نمونه فرمهای پیداه سازی شده در وردپرس

 • فرم عضویت در خبرنامه
 • فرم پایگاه اطلاعات
 • فرم عضویت در سایت
 • فرم ثبت شکایت مشتری
 • فرم ارزیابی
 • فرم ثبت سفارش
 • فرم تماس با ما
 • فرم مشاوره
 • فرم پیش ثبت نام
 • فرم ثبت درخواست
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم پیگیری سفارش
 • فرم ارزیابی پروژه
 • فرم گزارش کار پرسنل
 • فرم آماری
 • فرم درخواست بازگشت پول
 • فرم جذب نمایندگی فروش
 • فرم خرید کالا
 • فرم رضایتمندی
 • فرم پرسشنامه
 • فرم سنجش رضایت شغلی
 • فرم ثبت سفارش
 • فرم عضویت در باشگاه
 • فرم تعمیرات و سرویس دستگاه‌ها

افزونه فرم ساز رایگان می باشد و شما می توانید از امکانات فرم ساز به صورت رایگان بهره ببرید. بهترین فرم ساز در وردپرس این امکان را به شما می‌دهد که تمام نیازهای خود را برای دریافت اطلاعات از کاربران برطرف سازید و با استفاده از پنل فرم ساز می توان به سادگی تمام این فرم ها را مدیریت نمود.

فرم افزار یک فرم ساز پیشرفته وردپرس می باشد که به صورت کاملا فارسی و فیلدهای متنوعی که برای فرم ساز فارسی قابل استفاده می باشد این امکان را میدهد که فرم های جذاب و حرفه ای طراحی کرده و به کاربران خود ارائه نماید، خرید افزونه فرم ساز وردپرس در پلن های تجاری به شما کمک می کند با استفاده از خدمات ارائه شده به این پلن ها، ابزارهای مفیدی برای کار با فرم ساز داشته باشید. فرم ورود اطلاعات یکی از نیازهای اساسی بیشتر سایت های طراحی شده با وردپرس می باشد که با استفاده از افزونه ساخت فرم در وردپرس تمام این نیازها برطرف شده و اطلاعات مورد نیاز خود را از کاربران سایت دریافت نمایید.

دیگر فرم سازی در وردپرس به سختی انجام نمی شود و به سادگی فرم های حرفه ای ایجاد نمایید، فرم ساز فارسی با قابلیت های فراوان و تنظیمات حرفه ای و پیشرفته به سادگی در وردپرس قابل استفاده می باشد.