فرم ارتباط با ما در فرم ساز

ساخت فرم ارتباط با ما در فرم‌ساز

فرم ارتباط با ما در فرم ساز

فرم ارتباط با ما در فرم ساز

از مهمترین پارامترهایی که در توسعه فروش یک تجارت موثر است، جمع‌آوری اطلاعات سرنخ‌های علاقمند به خدمات و یا کالاهای شما از مجاری مختلف است.

شما در شبکه‌های اجتماعی صفحات مختلفی برای جذب مشتری ایجاد می‌کنید، در تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، ولی صرف ایجاد یک صفحه کافی نیست، باید بتوانید به صورت دقیق اطلاعات مشتریان خود را جمع آوری کنید.

ساده‌ترین راه ایجاد یک فرم برای ثبت این اطلاعات است .

نمونه فرم تماس با ما

در نگاه اول اینگونه به نظر می‌رسد که شما باید به یک شرکت نرم‌افزاری و یا برنامه نویس مراجعه کنید تا برای شما این فرم‌ها را بسازد، ولی راه به مراتب ساده‌تر و سریع‌تر استفاده از یک فرم ساز آنلاین است.

فرم‌افزار یک ابزار طراحی آنلاین فرم و مدیریت اطلاعات ثبت شده است.

فرم‌هایی که به سادگی در فرم ساز ساخته می‌شوند می‌توانند هر نوع آیتمی که نیاز دارید را داشته باشند. آیتم‌های رادیویی، انتخابی، لیست‌های کشویی، فیلدهای تاریخ و ...

یک فرم ساده مثل فرم ارتباط با ما می‌تواند شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، ایمیل و متن درخواست باشد.

همچنین این امکان را دارید که به سادگی تعیین کنید چه آیتم‌هایی در این فرم اختیاری و اجباری هستند.

فرم‌افزار این امکان را به شما می‌دهد که به سادگی فرم را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و یا در سایت خود قرار دهید.

با نسخه رایگان فرم ساز فرم افزار می‌توانید فرم‌های دلخواه خود را به سادگی طراحی کرده و مدیریت کنید.

با طراحی فرم تماس با ما، کاربر اطلاعات خود را در فرم ثبت می‌کند مانند نام و ایمیل، با تنظیماتی که می توان در فرمساز انجام داد بعد از ثبت فرم ایمیلی به کاربر ثبت کننده ارسال شود و در این ایمیل می توانید به کاربر اطمینان بدهید که اطلاعاتشان ثبت شده و به زودی پاسخ دهی خواهد شد با این عمل، کاربر ثبت کننده احساس بهتر و مسئولیت پذیر بودن شما را درک خواهد کرد.