نمایش اطلاعات فرم و رزرو وقت در تقویم

امکان نمایش فیلد تاریخ و رزور وقت بر روی تقویم

افزونه وردپرس فرم افزار

سختی های تنظیم وقت

مشاغلی که در آن ها نیاز به رزرو وقت بوده و یا برای جلسات زمانی مشخص می شود همیشه دچار دغدغه‌ی تنظیم وقت و تداخل های پیش آمده هستند. گاهی در اینگونه مکان ها با دفترهای بزرگ و حجیم مواجه می‌شویم که در آن وقت‌های ملاقات یا رزرو های انجام شده نوشته شده است که قطعاً بررسی در بین آن ها بسیار زمان بر و مشکل خواهد بود. فرض کنید اگر نیاز باشد یکی از این اسامی جا به جا شود و رزرو زمان آن به روز و ساعت دیگری موکول شود چقدر زمان بر و دشوار خواهد بود. از طرفی اگر این تغییر ساعت ملاقات از طرف شما باشد بایستی برای انجام این کار با شخص مربوطه تماس حاصل شود و هماهنگی های لازم صورت گیرد که باز هم به نوبه ی خود دردسر ساز خواهد بود.

فرم ساز فرم افزار

فرم ساز فرم افزار ابزاری برای جمع آوری اطلاعات بوده که به راحتی میتواند در چنین مواقعی به کمک شما آید.
با استفاده از فرم ساز تحت وب و رایگان فرم افزار میتوانید به ثبت اطلاعات مشتریان خود بپردازید. با استفاده از این کار دیگر نیازی به تشکیل پرونده های کاغذی نبوده و به راحتی میتوانید در فرم هایی تحت عنوان ثبت نام، جمع آوری اطلاعات، ثبت مشخصات و … اطلاعات مربوطه را از مشتریان یا مراجعه کنندگان دریافت کنید و در کمتر از چند کیلو بایت ذخیره و نگهداری کنید. در چنین حالتی نه تنها نیاز به مصرف کاغذ نبوده بلکه نیازی هم به فضای فیزیکی جهت نگهداری فایل ها و پوشه های مشتریان نیست.
نرم افزار نگهداری اطلاعات فرم افزار قابلیت های دیگری هم داراست که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد که چگونه میتواند نیاز شما را در مشخص کردن قرار های ملاقات، رزرو زمان ملاقات، رزرو مراجعه کنندگان، نوبت دهی بیماران و… برطرف سازد.

امکان نمایش اطلاعات فرم بر روی تقویم

در فرم ساز فرم افزار فرم های ثبت شده این قابلیت را دارند تا زمان رزرو مشخص شده را بر روی تقویم با تاریخ و ساعت دقیق نمایش داده شوند. این قابلیت کمک میکند تا زمان رزرو شده ی هر شخص به وضوح قابل مشاهده باشد و برای بررسی بیشتر اطلاعات آن شخص فقط کافیست روی آن کلیک کرده تا اطلاعات کامل مربوط به شخص نمایش داده شود. همچنین در این حالت اگر نیاز باشد تا ساعت مراجعه شخص جا به جا شود فقط کافیست رزرو شخص را کشیده و در بخش دیگری از تقویم که هدفمان است قرار دهیم. با این کار ساعت رزرو شخص ویرایش شده و با تنظیماتی که در بخش پیامک یا ایمیل انجام دهیم می توانیم شخص را از این تغییر ساعت رزرو مطلع کنیم و روز و ساعت جدید را به او اطلاع دهیم.

نمایش اطلاعات فرم در تقویم

امکان ارسال پیامک و ایمیل بعد از ثبت یا ویرایش فرم برای شخص

میتوان تنظیم کرد تا به صورت اتوماتیک بعد از ثبت فرم جمع آوری اطلاعات برای شخص پیامک یا ایمیل ارسال شود و در صورتی که لازم باشد تا قرار ملاقات یا ساعت ویزیت شخص جا به جا شود بعد از تغییر زمان رزرو شده برای شخص به صورت اتوماتیک پیام ارسال شده و او را از ساعت جدید مشخص شده با خبر کرد.

امکان ثبت اطلاعات توسط مشتریان یا مراجعه کنندگان

فرم افزار این امکان را به شما میدهد تا با ارسال لینک فرم ثبت اطلاعات برای مشتری یا مراجعه کننده از او درخواست نمایید تا اطلاعات خود را وارد نماید. با انجام این کار، هم صحت ورود اطلاعات بیشتر بوده هم اینکه نیازی به صرف زمان برای ورود اطلاعات هر شخص نخواهد بود.

امکان قرار دادن مدارک و اسناد در فرم مشخصات

در بسیاری از فرم های ثبت اطلاعات مانند پرونده پزشکی بیمار نیاز به بارگذاری مدارک پزشکی جهت بایگانی و بررسی در هر بار مراجعه وجود دارد. در این حالت فرم افزار این امکان را دارد که فایل های مربوط به شخص را بارگذاری و در هر بار مراجعه به آنها رجوع کرد.

امکان دریافت امضا دیجیتال برای بالا بردن اطمینان

به منظور بالا بردن اطمینان در ثبت اطلاعات و اینکه شخص مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده را بر عهده گیرد نیاز به امضا خواهد بود که در فرم ساز حرفه ای فرم افزار امکان دریافت امضای شخص به صورت دیجیتال نیز وجود دارد.

اختصاص شناسه ی اختصاصی یا کد رهگیری

در فرم افزار میتوان برای هر فرم ثبت شده یا به عبارت بهتر هر پرونده ی تشکیل شده کد اختصاصی در نظر گرفت و آن را در اختیار شخص قرار داد. در این حالت، شخص با مراجعه و ارائه شناسه اختصاصی یا کد رهگیری خود به راحتی و سرعت بالا به پرونده خود دسترسی پیدا خواهد کرد.

نمایش اطلاعات بر روی تقویم برای مشاغل مختلف

پزشکان:

بیشنر رزرو های وقت مربوط به کلینیک ها و مطب های پزشکان است. مطب پزشکانی چون دکتر عمومی، دکتر دندان پزشک، دکتر چشم پزشک، دکتر اطفال، دکتر دامپزشک، متخصص گوش و حلق و بینی و…. منشی چنین مطب‌هایی به جای صرف زمان برای تشکیل پرونده به راحتی میتوانند از طریق سیستم فرم ساز فرم افزار اطلاعات بیماران را ذخیره کنند و در روزهای ویزیت هر شخص با نمایش بر روی تقویم فرم ساز از زمان مراجعه هر شخص مطلع شوند. همچنین میتوانند در صورت جابه جایی زمان بیماران تنها فرم آن شخص را بر روی تقویم جا به جا کنند.

سالن های زیبایی:

یکی دیگر از مراکزی که نیاز به رزرو وقت دارند سالن های آرایشی و زیبایی بوده که میتوان با تنظیم نمایش بر روی تقویم از روزهای کاری و نوع خدمات هر شخص مطلع شد و ساعاتی که بایستی در مرکز آرایشی حاضر بود را در اختیار داشت.

مراکز کاشت ناخن:

برای جلوگیری از هرج و مرج و مشخص بودن ساعت دقیق سرویس دهی در سالن های کاشت ناخن، مسئولین چنین مراکزی میتوانند از سیستم رزرو فرم افزار استفاده کرده و به مشتریان خود وقت کاشت ناخن یا ترمیم ناخن دهند. همچنین با امکان نمایش فرم ثبت شده بر روی تقویم هم به راحتی از رزرو های روز و برنامه ی کاری میتوان مطلع شد.

نمایش اطلاعات فرم روی تقویم

شرکت های دولتی و خصوصی:

شرکت ها از جمله مواردی هستند که با مشتریان یا همکاران خود زمان ملاقات رزرو میکنند و پرونده های همکاری تشکیل میدهد. فرم افزار کمک شایانی در حفظ و نگهداری اطلاعات افراد و تنظیم قرار های ملاقات این مشاغل است.

رزرو بلیط همایش و کنسرت:

با استفاده از سیستم رزرو وقت فرم افزار میتوان برای همایشات فرم رزرو طراحی کرد و لینک آن را در دسترس افراد قرار داد. با تنظیم ارائه شناسه اختصاصی و ارسال پیام برای اشخاص میتوان آن ها را از رزرو انجام شده مطلع کرد.

قابلیت های سامانه فرم ساز حرفه ای

  • امکان اتصال به درگاه پرداخت جهت دریافت هزینه
  • ارسال ایمیل و پیامک بعد از رزرو برای رزرو کننده
  • نمایش اطلاعات ثبت شده بر روی تقویم
  • امکان ویرایش آسان رزرو های انجام شده بر روی تقویم
  • نمایش اطلاعات ثبت شده بر روی کانبان برد
  • گزارش گیری آسان و حرفه ای
  • محدودیت ثبت در رزرو
  • مشخص کردن بازه‌ی زمانی برای هر رزرو