فرم جمع آوری اطلاعات

طراحی آنلاین فرم جمع آوری داده با فرم افزار

ساخت فرم جمع آوری اطلاعات

جمع آوری اطلاعات و داده

نرم افزارهای زیادی برای جمع آوری اطلاعات در دنیای نرم افزار وجود دارد، یکی از بهترین نرم افزار برای جمع آوری اطلاعات و داده ها فرم ساز می باشد که به صورت آنلاین می توان تمام نیازهای شرکت ها و سازمان ها برای جمع آوری اطلاعات برطرف ساخت. طراحی آسان و کاربردی فرم ساز و فیلدهای پیشرفته و تنظیمات مختلف برای فرم این امکان را میدهد که تمام فرم های مورد نیاز برای جمع آوری اطلاعات مانند فرم جمع آوری اطلاعات کارمندان، فرم جمع آوری امضاء، ثبت اطلاعات دانش آموزان، اطلاعات بازدید کنندگان، گردآوری مسائل و مشکلات و ... را به راحتی طراحی و اطلاعات و داده های مورد نظر خود را به صورت آنلاین جمع آوری نمایید.

طراحی فرم حمع آوری اطلاعات آنلاین

دادها، نیاز تحلیل و آمارگیری

جمع آوری اطلاعات یکی از مهمترین قسمت ها برای تحلیل و آمارگیری می باشد، با جمع آوری اطلاعات مناسب و درست و دسته بندی کردن آنها می توان نمودارهای متنوع و تحلیل های مناسب را انجام داد. با فرم ساز فرم افزار می توان فرم های حرفه ای و کاربردی برای جمع آوری اطلاعات و داده ها طراحی کنید. قابلیت های فرم افزار این امکان را به کاربران فرم ساز می دهد که اطلاعات جمع آوری شده را را تحلیل و نمودار های آماری خود را بر اساس فیلتر های متنوع ایجاد و طراحی نمایند. همچنین قابلیت ارسال گزارش به بیرون از نرم افزار با استفاده از لینک و نمایش به صورت تحت وب با فرم ساز فرم افزار امکان پذیر است به عنوان مثال بر اساس فیلدهای فرم، تاریخ ثبت فرم، موقعیت مکانی ثبت کننده و... بتوان تحلیل نموداری داشت و در صورت نیاز نمودار های ساخته شده را دریافت کرد.

گردآوری دیتا

گردآوری اطلاعات به صورت آنلاین

شرکت ها و سازمان ها و افراد مختلف نیاز دارند که اطلاعاتی را از افراد مختلف جمع آوری نمایند، جمع آوری اطلاعات به صورت کاغذی بسیار سخت می باشد اما با استفاده از فرم ساز آنلاین فرم افزار به راحتی میتوان فرم آنلاین رایگان جهت دریافت اطلاعات ساخت تا اشخاص در هر موقعیت مکانی و در هر ساعت از شبانه روز بتوانند در فرم، اطلاعات خواسته شده را وارد کنند. برای این کار فقط کافیست با استفاده از فرم ساز، فرم های آنلاین ایجاد کرد و لینک فرم را به صورت ایمیل یا پیامک و یا در شبکه های اجتماعی ارسال کرد. با ثبت هر فرم می توان اطلاعات ثبت شده به مالک فرم گزارش داده شود. و به سادگی می توان تمام اطلاعات مورد نیاز خود را جمع آوری نمود.

همین الان فرم جمع آوری اطلاعات بسازید

مزیت جمع آوری اطلاعات با فرم افزار

فرم افزار، فیلدهای مختلف برای دریافت اطلاعات از طریق فرم و ابزارهای شرطی آنلاین که این امکان را میدهند تا فرم های داینامیک داشت تا کاربر فقط اطلاعاتی که مورد نیاز است را وارد نمایید را داراست، همچنین تنظیمات متنوع در فرم ساز و قالب های چاپ و قالب های ثبت اطلاعات این امکان را میدهد که فرم های زیبا به همراه آرم و لوگوی شرکت و یا سازمان خود طراحی نمایید. گزارش گیری های متنوع و فیلتر سازی داده ها و سیستم احراز هویت که و محدود سازی افراد برای داده کمک می کند که فقط افراد مورد نیاز داده های خود را ثبت نمایند. همچنین ثبت اطلاعات را میتوان به زمان هم محدود کرد و اجازه ی ثبت اطلاعات را فقط در یک بازه ی زمانی مجاز اعلام کرد و قبل و بعد از زمان مشخص شده فرم قابل نمایش و ثبت نباشد.

جمع آوری دیتا

محدود کردن افراد ثبت کننده در فرم های جمع آوری اطلاعات

به طور مثال در یک اداره نیاز است که اطلاعات فردی کارمندان و یا اطلاعات دیگری از کارمندان یک بخش جمع آوری شود، با استفاده از سیستم "محدودیت بر اساس مقدار تعیین شده" می توانید شماره کارمندی یا کد ملی افرادی که باید فرم را ثبت نمایند را درج نمایید و فقط آن افراد می تواند فرم را ثبت نمایند. و با استفاده از گزارش ورودی می توان افرادی که فرم خود را ثبت نکرده اند را مشاهده نمود.

جمع آوری داده

انواع فرم جمع آوری اطلاعات

در فرم ساز پیشرفته فرم افزار میتوان فرم های آنلاین جمع آوری اطلاعات مختلفی ساخت که هر کدام متناسب با نیاز امکانات و تنظیمات خاص خود را داراست. در ادامه چند نمونه از فرم هایی که میتوان جهت جمع آوری اطلاعات ساخت، آمده است.

فرم اطلاعات بازدیدکنندگان:

با استفاده از فرم ساز می توان فرم هایی را طراحی نمود که بتوان اطلاعات افراد مانند بازدیدکنندگان را دریافت نمود، بازدیدکنندگان با استفاده از اسکن QRcode گوشی موبایل خود می توان کد QR فرم را اسکن کرده و اطلاعات فرم را ثبت نمایند و بعد از ثبت فرم می توان اطلاعات مختلفی مانند گزارش های آماری و یا فرم دیگری را برای بازدیدکنندگان نمایش داد.

فرم گردآوری اطلاعات:

یکی از فرم های بسیار پر کاربرد در فرم ساز ایجاد فرم های گرد آوری اطلاعات برای کارهای مختلف می باشد، فرم جمع آوری اطلاعات کاربران، فرم گردآوری مسائل مختلف شهری، فرم اطلاعات و ... که برای جمع آوری اطلاعات می باشد، فرم ساز این امکان را به کاربران خود می دهد که فرم های هوشمند و کاربردی برای گردآوری اطلاعات طراحی نمایند این فرم ها را می تواند در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته و نتیجه اطلاعات را می توانند در قابل های مختلف به اشتراک گذارند.

فرم جمع آوری امضاء:

یکی از امکانات فرم ساز، فیلد امضاء دیجیتال است. با استفاده از این فیلد می توان فرم هایی طراحی کرد که کاربران در آن فرم، امضای خود را ثبت نمایند. امضای دیجیتالی در بسیاری از مشاغل کاربر دارد، مانند فرم تحویل کالا، یا فرم اسناد اداری، امضای دیجیتالی در فرم ساز یکی از ابزارهای مفیدی می باشد که شرکت ها و افراد مختلف می توانند در کسب و کارهای خود با توجه به نیاز خود از این ابزار استفاده نمایند و فرم ها را به صورت سند در بایگانی پنل نگهداری نمایند و همچنین امکان چاپ و نگهداری این اسناد با استفاده از قالب در فرم ساز وجود دارد.

جمع آوری داده های پایان نامه:

برای آماده سازی پایان نامه نیاز است تا به صورت مداوم داده های تهیه شده ذخیره و بایگانی شوند تا در هنگام تنظیم نهایی از آن ها استفاده شود. فرم ساز فرم افزار بهترین ابزار جهت ذخیره سازی داده های بدست آمده خواهد بود. زیرا علاوه بر داده های متنی امکان بارگذاری داده با فرمت های مختلف را نیز داراست. به عنوان مثال امکان بارگذاری تصاویر، ویدئو و انواع فایل های متنی در فرم ساز رایگان فرم افزار وجود دارد.

فرم تاریخچه سفر و جمع آوری تصاویر:

دوستداران سفر علاقه به جمع آوری اطلاعات و تاریخچه سفر خود می باشند، مانند نام محل، موقعیت مکانی، تصاویر و اطلاعات دیگر، که تمام این موارد را می توان با استفاده از فرم ساز ثبت نمایند، ایجاد فرم های تاریخچه سفر برای جمع آوری اطلاعات سفر به همراه تصاویری از سفر و ثبت موقعیت مکانی با استفاده از فیلد نقشه، به شما کمک می کند که تمام تاریخچه سفر خود را ثبت و ضبط نماید.

فرم دریافت اطلاعات مربیان، معلمان و دانش آموزان:

در دوره های که مدارس به صورت آنلاین هستند، مدیران می توانند تمام اطلاعات معلمان و دانش آموزان را با استفاده از فرم ساز دریافت نمایند، فرم ساز فرم افزار این امکان را می دهد که فرم های ثبت نام با پرداخت شهریه، فرم دریافت اطلاعات دانش آموزان، فرم جهت اعلام نظرات، انتخابات دانش آموزی  و ... طراحی و در اختیار دانش آموزان و معلمان قرار داده تا اطلاعات مورد نیاز را به صورت آنلاین ثبت و درج نمایند. همچنین با استفاده از فرم ساز فرم افزار معلمان میتوانند تکالیف دانش آموزان را به صورت آنلاین دریافت نمایند و در صورت نیاز آزمون آنلاین برگزار نمایند.

همین حالا فرم جمع آوری اطلاعات آنلاین مجموعه خود را با فرم ساز فرم افزار ایجاد کنید.

سوالات متداول

برای ساخت فرم جمع آوری دیتا چه باید کرد؟

ابتدا در نرم افزار تحت وب فرم ساز ثبت نام کرده سپس اقدام به طراحی فرم جمع آوری اطلاعات آنلاین نمایید.

آیا نرم افزار ساخت فرم جمع آوری اطلاعات رایگان است؟

در صورت نیاز امکان پشتیبانی و آموزش فرم ساز وجود دارد؟

آیا برای دریافت پاسخ های ثبت شده حتما بایستی به پنل مراجعه کرد؟

امکان قرار دادن فرم جمع آوری اطلاعات در اینستاگرام و باقی شبکه‌های اجتماعی وجود دارد؟

آیا از اطلاعات جمع آوری شده میتوان گزارش تهیه کرد؟

بله، علاوه بر امکان گزارش گیری برای کاربران پنل، امکان نمایش یا ارسال گزارش برای ثبت کننده بلافاصله بعد از ثبت فرم نیز وجود دارد.

سوالات متداول فرم ساز