قالب بندی فرم

قالب های ثبت فرم و نمایش فرم در فرم ساز

قالب بندی فرم

قالب بندی فرم

در دنیای مجازی رقابت سایت‌ها بیش از پیش شده است و یکی از فاکتورهای مهم جذب مشتری، ظاهر سایت می‌باشد، ظاهر زیبا سایت کاربران و مشتری‌ها رو جذب و باعث فروش و درآمدزایی می‌شود، در این بین در اکثر سایت‌ها نیاز هست که در صفحه‌ای از سایت کاربر بتواند درخواست ها یا سوالات خود را مطرح نماید و برای مدیر سایت ارسال نماید، برای انجام این منظور نیاز به طراحی فرم می‌باشد، البته فرمی که با ظاهر سایت شما یکی باشد و بتواند همان جذابیت و زیبایی رو داشته باشد.

ساخت فرم با فرم‌افزار این کمک را می‌کند که ظاهر و رنگ‌بندی فرم خود را مطابق با سایت قرار دهید.

یکی از مزیت‌های این فرم‌ساز قرار دادن یک فرم با قالب‌های مختلف در سایت‌ها یا صفحه‌های مختلف می‌باشد، می‌توانید برای یک فرم چندین قالب طراحی نموده و یا از قالب‌های آماده می‌توان در هنگام قرار دادن فرم در سایت مربوطه انتخاب کرد.

انتخاب رنگ پس‌زمینه، تصویر پس‌زمینه، اختصاص css های شخصی، تنظیم خطوط حاشیه و تنظیم‌های مختلف دیگر، این امکان را به کاربر می‌دهد فرم‌های زیبا و همرنگ با سایت‌های طراحی نمود

پرداخت آنلاین فرم ساز

بیش از 70 نوع قالب ثبت فرم آماده در اختیار کاربران قرار داده شده که با انتخاب هر قالب می توانند فرم های خود را در ظاهری زیبا نمایش دهند. از امکانات فرم ساز فرم افزار پیکربندی قالب های می باشد، با کپی و ویرایش قالب ها می توان تنظیمات ظاهری را به دلخواه عوض کرد.

در بخش شکل ظاهری فیلدها، 7 نوع شکل پیش فرض و مدرن که در سایت های معروف استفاده شده در اختیار کاربران قرار داده شده که با تنظیم های مختلف ماننده سایز و استایل متن داخل فیلد، برچسب، توضیحات، عنوان فیلد و انتخاب رنگبندی، برای ساخت فرمی با ظاهری مناسب همرنگ و هم نوع با وب سایت و کسب کارتان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

انتخاب ظاهر فرم تویه فرم افزار خیلی امکان جالبی بود بخصوص بخش ویرایش قالب که می تونیم ظاهر فرم رو مثل اونی که دوست داریم درست کنیم.

داود یوسفی مدیر شرکت عمران صنعت