امضای دریافت کالا در فرم ساز

امضاء دیجیتالی در فرم ساز

امضاء دیجیتالی در فرم ساز

امضاء دیجیتالی

در بعضی از کسب و کارها، کالایی یا خدمات حضوری به مشتری ارائه می‌شود و مشتری باید فرمی بابت دریافت کالا یا خدمات امضاء نماید، اکثر این فرم ها به صورت کاغذی می‌باشد.

در کسب و کارهای جدید روند کاغذی از این سیستم ها حذف شده و تمام اطلاعات به صورت دیجیتالی ذخیره می شود و تمام دیتاها به صورت آنلاین و آنی می تواند کاوش شود.

در هنگام تحویل کالا و خدمات امضای مشتری به صورت دیجیتالی دریافت می شود و تمام دیتاها به صورت آنلاین در درست مدیر شرکت یا سازمان می باشد، مدیر شرکت می توان گزارش دقیق و زمان تحویل و اطلاعات آماری در این زمینه را مشاهده نماید.

امضاء دیجیتالی

تنها کاری که نیاز دارید انجام دهید، ساخت فرم تحویل کالا در فرم ساز آنلاین فرم افزار است. با ایجاد فرم آنلاین و بخش بندی فرم می‌توانید هر بخش از فرم را برای کاربر مورد نظر نمایش دهید، یعنی فردی که کالایی را تحویل می‌دهد فقط بخش مربوط به تحویل کالا را در فرم مشاهده نماید و اطلاعات بخش‌های دیگر فرم برای کاربر قابل مشاهده نباشد.

در صورت نیاز میتوانید امضای مشتری را به همراه اطلاعات مورد نیاز چاپ یا به مشتری ایمیل نمایید.

به همین سادگی سیستم کاغذی تبدیل به سیستم دیجیتالی می‌شود و دیجیتالی شدن سیستم امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، می‌توانید گزارش‌های متنوعی را مشاهده نماید و با تجزیه و تحلیل این گزارشات در فرم ساز و اطلاعات فرم‌های ثبت شده تصمیمات درستی برای کسب و کار یا شرکت خود بگیرید.

فیلد امضای دیجیتال در فرم ساز یکی از فیلدهای پیشرفته است که به وسیله این فیلد می‌توانید سندها و قراردادهای دیجیتالی ساخته و بعد از به امضاء رساندن این سندها آن‌ها را بایگانی نمایید.

برای کسب و کاری که در آن بخش تحویل کالا مهم بوده، استفاده از سایت فرم ساز فرم افزار و قرار دادن فیلد امضای دیجیتالی باعث پیشرفت روز افزون خواهد شد.