امضای اسناد

امضای دیجیتالی در فرم ساز آنلاین

امضای دیجیتالی اسناد

امضاء دیجیتالی اسناد

یک سند مهم باید به وسیله همکاراتون امضا بشه ولی همکارهای شما در مکان‌های مختلفی قرار دارند و دسترسی به آنها سخته و یا باید از مشتری موقع تحویل جنس امضاء دریافت کنید، خب همه اینها با فرم ساز قابل حل هستش.

به طور نمونه یکی از مشتری های فرم ساز نیاز داشت که از 3 نفر امضاء برای سندی دریافت نماید ولی این امضاها باید به ترتیب باشند یعنی اول باید فروشنده سند را امضاء می‌کرد و بعد از آن مشتری و اگر 2 تا امضای سند زده می شد، سند به دست مدیر می‌رسید و بعد از تایید مدیر، امضای نهایی را مدیر ثبت می کرد.

برای این منظور فرمی طراحی شد که در آن 3 عدد فیلد امضاء قرار داده شد، در مرحله اول فروشنده فقط می توانست اطلاعات فرم را وارد نموده (مانند اطلاعات خرید و اطلاعات مشتری) و فقط فیلد امضای فروشنده نمایش داده می شد که با امضاء و ثبت فرم، ایمیلی برای مشتری ارسال می شد، مشتری می توانست اطلاعات فرم رو مشاهده و در صورت تایید امضا و ثبت نماید ( فقط فیلد امضای دوم برای مشتری نمایش داده می شود) بعد از تایید و امضای فرم توسط مشتری، فرم نهایی به مدیر شرکت ایمیل می‌شد، در این مرحله مدیر شرکت تمام اطلاعات وارد شده و امضاهای هر دو نفر قبلی رو مشاهده نموده و با تایید و امضای سوم توسط مدیر عامل فرم مربوطه به بخش انبار ارسال می شد.

امضاء دیجیتالی اسناد فرم ساز

با این روش و حالت های مختلفی که می توان طراحی نمود به سادگی می توان یک فرم توسط چندین نفر امضاء شده و هر فرد فقط اطلاعات مخصوص خودش را مشاهده نماید.

از کاربردهای مهم امضای دیجیتال می توان به فرم تحویل کالا و یا فرم های جاری هر شرکت اشاره نمود، کارمندهای شرکت فرمی خاصی را مطالعه و امضاء می نمایند، با این کار نیاز به طراحی فرم های کاغذی نبوده و کاربران می توان در هر زمان و مکانی با دسترسی به اینترنت این اسناد را امضاء نمایند.

امضای دیجیتالی در فرم ساز یکی از ابزارهای بسیار مفید و حرفه ای می باشد که شرکت ها و افراد مختلف می توانند در کسب و کار خود با توجه به نیاز های جاری از این ابزار استفاده نموده و فرم ها را به صورت سند در بایگانی خود نگهداری نمایند.

تعیین ارتفاع فیلد امضاء، اجبار و قابلیت تکرار نمودن فیلد برخی از امکانات فیلد امضاء می باشد، و تمام اطلاعات فرم و فیلد امضاء را می تواند در قالب های طراحی شده چاپ یا به ایمیل فرد یا افرادی خاصی ارسال نمود.