خبرنامه ساز فرم افزار

ارائه اخبار و اطلاعات به کاربران توسط فرمساز آنلاین و بدون نیاز به سایت

خبرنامه آنلاین

ساخت خبرنامه آنلاین با فرمساز

  • خبرنامه‌های الکترونیکی به عنوان یک ابزار موثر برای ارتباط با مخاطبان و توسعه تجارت و برند شما می‌توانند عمل کنند. بسیاری از سازمان‌ها و کسب و کارها به جای خبرنامه‌های چاپی، از خبرنامه‌نامه‌های الکترونیکی استفاده می‌کنند.
  • اگر شما سایتی ندارید اما می‌خواهید یک خبرنامه الکترونیکی راه اندازی کنید، می‌توانید از خدمات و ابزار آنلاین فرمساز فرم افزار استفاده کنید تا ارتباط با مخاطبانتان را برقرار کنید.
  • این پلتفرم ابزارهایی را ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کنند تا یک اعلان الکترونیکی ساخته و منتشر کنید.

نمونه خبرنامه آنلاین ساخته شده با فرمساز فرم افزار

خبرنامه های زیر چند نمونه از انواع اعلان هاییست که میتوانید طراحی کنید.

چرا فرمساز بهترین ابزار برای ایجاد و ارسال خبرنامه آنلاین است؟

فرم ساز ها از سادگی استفاده بهره مند هستند؛

فرمساز آنلاین فرم افزار دارای واسط کاربری ساده و کاربرپسندی است که به کاربران امکان می‌دهد به راحتی و بدون نیاز به دانش فنی گسترده خبرنامه‌های الکترونیکی را ایجاد کنند.

در فرمساز قالب آماده وجود دارد؛

فرم افزار با طراحی بیش از 100 قالب آماده، امکان سفارشی سازی محتوا و استفاده راحت و با سرعت جهت تولید یک صفحه خبرنامه و انتشار آن را به کاربران خود داده است. فقط کافیست متن و موضوع خود را آماده کنید و ترتیب نمایش ان را مشخص کنید.

خبرنامه را بعد از ساخت ایمیل کنید؛

فرم افزار با قابلیت ارسال ایمیل اتوماتیک بعد از ساخت خبرنامه در خدمت کاربران خواهد بود. فقط کافیست لیست ایمیل مخاطبانتان را وارد کنید و هر بار که اعلان جدیدی میسازید بلافاصله برای شخص ارسال شود.

تعامل با مخاطب از طریق ساخت فرم نظرسنجی؛

در فرم ساز فرم افزار علاوه بر امکان ساخت خبرنامه آنلاین، میتوانید فرم نظرسنجی بسازید و به همراه خبر برای مخاطب ارسال کنید و از او بخواهید با شما در تعامل باشد و نظر خود را در رابطه با اخبار و یا حتی ویژگی های خبرنامه آنلاین ساخته شده توسط شما اعلام کند.

فرم افزار با افتخار در کنار کسب و کار شما

فرم ایجاد شده

بیش از 301,000

اطلاعات ثبت شده

بیش از 31,500,000

ویژگی های فرمساز برای ایجاد خبرنامه های الکترونیکی

فرم‌ساز فرم افزار ابزاری کارآمد برای ایجاد وبلاگ و اعلان های آنلاین میباشد. این نرم افزار ابزارهای متنوعی دارد و می‌توانند برای ایجاد و مدیریت خبرنامه‌نامه‌های الکترونیکی مفید باشند. برخی از امکانات و ویژگی های این پلتفرمِ خبرنامه ساز عبارتند از:

امکان بارگذاری تصویر، ویدئو، فایل صوتی و …

در خبرنامه ها علاوه بر متن لازم است که از تصاویر و ویدئو هم استفاده کنید زیرا استفاده از تصویر و ویدئو در خبرنامه‌های الکترونیکی می‌تواند به ارتقاء کیفیت و اثربخشی این خبرنامه‌ها کمک کند. این امر به مخاطبان این امکان را می‌دهد تا از طریق دیدن و شنیدن اطلاعات بهتری را دریافت کنند و موارد را بهتر درک کنند.

خبرنامه آنلاین

نمایش گزارش

اگر میخواهید مخاطبان خود را با محتوای جذاب و مفهومی آشنا کنید می‌توانید در خبرنامه‌، گزارش‌های خود را به عنوان خبر نمایش دهید. همچنین اگر گزارش شما به صفحه دیگری منتقل می‌شود، میتوانید لینک به این صفحه را در اعلان خود قرار دهید تا مخاطبان بتوانند به صورت کامل گزارش را مشاهده کنند.

بیشتر
خبرنامه

انتشار آنلاین

در انتشار خبرنامه به صورت آنلاین به کاربران اجازه داده میشود که از هر دستگاهی به اخبار دسترسی داشته باشند. از دیدگاه بسیاری از کسب و کارها و سازمان‌ها انتشار اخبار به صورت آنلاین به عنوان روش اصلی و موثرتر برای ارتباط با مخاطبان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش دارای مزایای زیادی است که جهت اطلاع از آن میتوانید به قسمت توضیح مزیت خبرنامه های آنلاین مراجعه کنید.

بیشتر
خبرنامه آنلاین با فرمساز

تعیین محدودیت‌ها و شرایط

در فرم ساز فرم افزار میتوانید برای مشاهده خبرنامه شرایط تنظیم کنید و محدودیت‌های مختلف برای مشاهده اخبار ها و اعلان ها در نظر گرفت. مانند الزامی بودن ثبت نام، اعتبارسنجی(احراز هویت) و …

بیشتر
 ساخت خبرنامه آنلاین

نمایش در قالب های شخصی

نمایش بلاگ ها میتواند در قالبی که توسط شما شخصی سازی شده باشد نیز صورت گیرد. این شخصی سازی شامل استفاده از رنگ و طرح سازمانی می‌باشد.

بیشتر
فواید ساخت خبرنامه آنلاین

تخفیف های دائمی تا 16 درصد

با استفاده از تخفیف های پله ای فرم افزار می توانید تا 16% تخفیف دریافت نمایید، با خرید پلن های فرم ساز به صورت 3 ماه 12% و 6 ماه 14% و یک ساله 16% تخفیف دریافت نمایید

با خرید اشتراک یک ساله

2 ماه اشتراک رایگان دریافت نمایید
کد تخفیف فرم ساز

فواید ساخت خبرنامه برای سازندگان

فواید ساخت خبرنامه آنلاین
  • ارتباط مستقیم با مخاطبان
  • تبلیغ و تبیین برند
  • گسترش مخاطبان
  • فروش و افزایش درآمد
  • تحلیل عملکرد

داستان مشتری‌های ما

چرا باید فرم ساز فرم افزار را انتخاب کنید

مزیت خبرنامه های آنلاین

هزینه کمتر

تولید و توزیع یک خبرنامه الکترونیکی معمولاً هزینه کمتری نسبت به چاپ و پست کردن یک خبرنامه چاپی دارد. این اقتصادی‌ترین گزینه برای بسیاری از کسب و کارها است مخصوصاً اگر برای داشتن خبرنامه آنلاین از فرمساز استفاده نمایید هزینه کمتری خواهید داشت، زیرا دیگر نیاز به سایت هم نخواهد بود. پیاده سازی و نگهداری سایت به خودی خود دارای هزینه خواهد بود ولی با وجود فرمساز دیگر نیازی به این موارد نخواهید داشت.

سرعت توزیع

خبرنامه الکترونیکی فوریت بالایی دارد و می‌توان آن را در لحظه به مخاطبان ارسال کرد. این امر به ارتباط نزدیک‌تر و به‌روزتر با مخاطبان کمک می‌کند.

انعطاف‌پذیری بیشتر

شما می‌توانید خبرنامه‌نامه‌های متعددی با محتوای مختلف بسازید و به گروه‌های مختلف مخاطبان ارسال کنید. همچنین می‌توانید محتوا را به راحتی به‌روز کنید. تغییر در محتوای خبرنامه جزء مواردیست که در اکثر موارد پیش خواهد آمد که در خبرنامه های الکترونیکی این امکان به راحتی قابل اجرا و اعمال است.

تعامل بیشتر

خبرنامه‌های الکترونیکی به شما امکان ایجاد تعامل با مخاطبانتان از طریق لینک‌ها، فرم‌های آنلاین، نظرسنجی‌ها و ایمیل‌های پاسخی را می‌دهند اما در خبرنامه های چاپی این امکان به ندرت امکان پذیر بوده و یا حتی مخاطب برای برقراری ارتباط و شرکت در نظرسنجی ها بی رغبت است.

آمارگیری و گزارش

شما می‌توانید با دقت گزارش‌ها و آماری در مورد خبرنامه‌نامه‌های خود دریافت کنید و این اطلاعات را برای بهبود راهبردها و محتوای خود استفاده کنید. گزارش گیری های آنلاین و نمایش آن به مخاطب از دیگر مزیت های خبرنامه های آنلاین به شمار می‌آید.

حفاظت از محیط زیست

انتشار آنلاین خبرنامه‌ها باعث کاهش مصرف کاغذ و منابع طبیعی می‌شود و در حفظ محیط زیست نقش مهمی ایفا می‌کند در صورتی که انتشار خبرنامه به صورت چاپی نه تنها هزینه های منتشر کننده را بالا میبرد بلکه باعث نابودی منابع طبیعی خواهد شد.

فرم آنلاین برای نظرسنجی

همین حالا اعلان خود را بسازید!

با فرم افزار میتوانید بهترین خبرنامه های آنلاین را طراحی کنید.