نمایش گزارش در فرم

نمایش گزارش‌های نموداری در فیلد برچسب یا متن فیلد، هنگام ثبت فرم

انتخاب گزارش در برچسب یا متن فیلد در هنگام ثبت فرم

در اکثر نظر سنجی ها، نتایج به دست آمده در لحظه قابل نمایش و رویت است. در فرم ساز فرم افزار امکان مشاهده نتایج حاصل از نظرسنجی علاوه بر اینکه بعد از ثبت فرم قابل نمایش است، در حین ثبت فرم نیز میتوان به ثبت کننده نمایش داد به این صورت که میتوان گزارش بدست آمده تا به این لحظه را در عنوان فیلد فرم قرار داد. این ویژگی میتواند تاثیر بسزایی در پاسخ های بدست آمده خواهد داشت. فرمهای نظرسنجی رستوران، فرم آنلاین نظرسنجی کلاس، فرم نظرسنجی دانش آموزان، فرم نظرسنجی معلمان، نظرسنجی مشتریان، نظرسنجی کارکنان و … تنها برخی از فرمهایی هستند که میتوان از این قابلیت نیز در آنان استفاده کرد. در صفحه ی تنظیم گزارش به طور کامل نحوه ی تنظیم گزارش توضیح داده شده است.

ویرایشگر متن

یکی از قابلیت های فرم افزار نمایش گزارش در هنگام ثبت فرم می باشد. به سادگی می توانید گزارشی را از اطلاعات فرم تهیه نمایید و به صورت داینامیک در فرم قراد دهید.

تنها کافیست نمودار خود را انتخاب و ایجاد نمایید و آن را در فرم قراد دهید، سیستم به صورت اتوماتیک اخرین گزارش را هنگام بارگذاری فرم نمایش می‌دهد.

انتخاب گزارش در فرم

با استفاده از سیستم نمایش گزارش می توان فرم هایی را ایجاد کرد که صرفا برای نمایش گزارش می باشد و با وارد شدن به لینک فرم کاربرها می توانند گزارش ها و نمودار های مورد نیاز خود را در فرم مشاهده نمایند و حتی این قابلیت را می توان با استفاده از سیستم احراز هویت برای افراد محدود نمود، بدین صورت که سیستم احراز هویت را فعال کرده و فقط افرادی که احراز هویت شده باشند می توانند اطلاعات فرم ها را مشاهده نماید.

فرم نظرسنجی و نمایش گزارش

فرم های نظرسنجی یکی از پر کاربدترین فرم ها می باشند، با استفاده از فرم های نظرسنجی می توان اطلاعات مختلفی را از مخاطبان جمع آوری نمود و یکی از اصولی ترین کارهایی است که برای هر مجموعه جهت حفظ مشتریان خود مورد نیاز است. طراحی و ساخت فرم نظرسنجی در فرم ساز بسیار راحت می باشد و یکی از مواردی که قدرت این فرم ها را زیاد می کند ایجاد گزارش در هنگام نمایش فرم و بعد از ثبت فرم می باشد.

با استفاده از سیستم گزارش ساز فرم افزار می توان در داخل فرم گزارش های داینامیک قرار داد و بعد از ثبت فرم توسط مخاطب گزارش های دیگری را نیز نمایش داد، فرم ساز این قابلیت را دارد که این گزارش ها را برای مخاطبین یا مدیر سیستم ارسال نماید.

گزارش گیری های مختلفی توسط فرم ساز قابل انجام می باشد

افزودن گزارش در فرم
  • تعداد ثبت بر اساس فیلد
  • تعداد ثبت بر اساس تاریخ
  • مقادیر فیلد بر اساس تاریخ
  • مقادیر فیلد بر اساس فیلد دیگر

از ویژگی های گزارش می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • امکان مشخص نمودن اندازه گزارش در فرم
  • نمایش گزارش به صورت 3 بعدی و دوبعدی
  • انتخاب نوع چارت (دایره ای، خطی و ستونی)
  • گزارش بر اساس فیلدهای فرم و فیلدهای سیستمی
  • جمع نوع محاسبات (تعداد، جمع، میانگین، کمترین، بیشترین)
  • گزارش بر اساس زمان (روز، ماه، سال)
اتنظیمات گزارش در فرم ساز

فرم ثبت سفارش با نمایش موجودی و گزارش

ساخت فرم ثبت سفارش یکی از فرم های پر کاربرد در شبکه های اجتماعی می باشد، که به وسیله فرم ساز می توانید فرم های سفارش گیری و فروش کالا طراحی کرده و در شبکه های اجتماعی برای دریافت سفارش و اطلاعات کاربر قرار دهید.

برخی از ارائه دهنده ها خدمات و یا فروشندگان کالاها در شبکه های اجتماعی موجودی محدودی از کالای خود دارند و مواقعی این اتفاق می افتد که افراد زیادی فرم را پر کرده و بیشتر از موجودی و باعث برگشت دادن هزینه به آنها و دردسرهای موجود می شود، با استفاده از گزارش در فرم می توان میزان موجودی کالا را نمایش داد و گزارش خرید آن را نیز نمایش داده شود. و با استفاده از محدودیت ثبت فرم می توانید تنظیم نمایید که بیش از موجودی فرم ثبت نشود.

فیلتر در گزارش گیری

در تنظیمات گزارش ها این امکان وجود دارد که بتوان فیلترهای متنوعی بر روی گزارش اعمال کرد سیستم فیلتر فرم ساز این امکان را به شما می دهد که بتوانید هر نوع فیلتری بر روی دادهای ثبت شده اعمال نمایید و داده های مورد نیاز خود را استخراج نموده و در فرم نمایش دهید.