ساخت فرم ارسال مدارک

دریافت آنلاین انواع فایل و مدارک با فرم ساز

فرم دریافت مدارک

دریافت مدارک با فرم ساز

با استفاده از فرم های ارسال مدارک در فرم ساز می‌توان مدارک مورد نظر را از کاربر یا مشتری دریافت نمود. فرم ارسال مدارک یکی از پرکاربردترین فرم هایی است که در بیشتر موارد با آن مواجه و از آن استفاده می‌شود. سایت هایی که ثبت نام و احراز هویت دارند با استفاده از دریافت مدارک تایید هویت انجام داده و اغلب با فرم ساز میتوان این کار را انجام داد.
تمام کسب و کارها و سازمان هایی که به طریقی نیاز دارند تا از ارباب رجوع خود یا مشتریان مدارکی به صورت تصویر، فایل صوتی، صدای ضبط شده آنلاین، ویدئو، کتاب الکترونیکی (pdf) و فایل با فرمت های گوناگون را دریافت نموده و آنان را ذخیره نمایند می توانند با استفاده از سیستم فرم ساز، فرم دریافت مدارک تهیه نموده و لینک فرم را برای مشتری یا کاربر به صورت پیامک، ایمیل یا در شبکه های اجتماعی ارسال کرده تا شخص مورد نظر مدارک درخواستی را ارسال نمایید. تمام مدارک دریافتی به صورت آنلاین قابل مشاهده می باشد که این خود مزیتیست که میتوان مدارک دریافت شده را هم به صورت آنلاین و هم به صورت چاپی در دسترس داشت و بایگانی کرد همچنین تمام مدارک ارسالی در فرم ارسال مدارک را می توان به صورت دسته جمعی یا تک تک دانلود نمود.

طراحی فرم حمع آوری اطلاعات آنلاین

با ایجاد فرم های ارسال مدارک می توانید تمام مدارک مورد نیاز را دریافت نمایید. با استفاده از قابلیت های متنوع فرم ساز فرم افزار می‌توانید فرم های ساده و حرفه ای به صورت مرحله و مرحله ایجاد نمایید تا ثبت کننده های فرم هایتان بتوانند مدارک و اطلاعات مورد نیاز را در فرم درج نمایند. وجود اسکنر در فیلدهای متنی و عددی این امکان را به کاربران میدهد تا در زمان درج اطلاعات در فرم با اسکن کردن بارکد و یا qr-code اطلاعات را بارگذاری کند. این قابلیت سرعت در ثبت اطلاعات را به شدت بالا برده و کمک شایانی به کابران فرم افزار میکند.

دریافت فایل ضمیمه به صورت دسته جمعی

یکی از ویژگی های سیستم فرم ساز فرم افزار این است که میتوان فایل های ضمیمه شده یا به عبارت بهتر فایل هایی که اشخاص در فرم بارگذاری کرده اند که هر کدام با فیلتر و اسم دلخواه هستند را به صورت یکجا دریافت کرد. به این صورت که می توانید با استفاده از فیلتر، فرم های مورد نظر خود را انتخاب کرده و تمام فایل های ضمیمه شده آن را به صورت یکجا با نام پیش فرض یا یکی از فیلدهای پر شده فرم دریافت نمایید و در بایگانی خود ذخیره نمایید. به عنوان مثال میتوان بر اساس نام یا کد ملی که شخص در هنگام ثبت فرم وارد میکند تنظیم کنیم فایل هایی که دریافت میکنیم با نام یا کد ملی همان شخص دریافت شود.

دریافت فایل با فرم ساز

تنوع درفرمت فایل های دریافتی

در فرم ساز فرم افزار با ایجاد فرم دریافت مدارک می توانید فایل های مختلفی را دریافت نمایید که در هنگام طراحی فرم آنلاین میتواند نوع فایل دریافتی را تعیین نمایید. این فایل‌ها عبارتند از:

 • تصویر
 • موزیک
 • صدای ضبط شده آنلاین
 • ویدئو
 • کتاب الکترونیکی(Pdf)
 • انواع فایل با فرمت های مختلف
بارگذاری انواع فایل در فرمساز

در تنظیم فایل های دریافتی میتوانید تنظیم کنید حجم فایل های دریافتی حداکثر چه میزان باشد. یعنی با محدود کردن حجم فایل های دریافتی میتوان در مدیریت فضای ذخیره سازی پنل فرم ساز بهتر عمل کرده و به اشخاص اجازه ی بارگذاری فایلی بیشتر از مقدار مشخص شده را نخواهید داد. در صورت بارگذاری عکس یا تصویر، شخص میتواند عکس را در لحظه برش دهد و یا با نسبت تصویر مشخص شده توسط شما، برش انجام دهد همچنین با تنظیم سایز دلخواه میتوانید تعیین کنید عکس با چه سایزی در حافظه ذخیره شود.
برای بررسی بیشتر، کلیک کنید

ویدئو برش تصویر در فرمساز

فرمت های مختلف ارسال تصویر مانند، ارسال تصویر به صورت نسبتی و ذخیره تصویر در ابعاد مشخص در پنل در ویدئوی زیر نمایش داده شده اسن که تنظیم هر یک را نیز میتوانید مشاهده کنید.

اولین فرم آنلاین دریافت مدارک را، الان بسازید.

ایجاد فرم ارسال آثار

در برگزاری مسابقات و نمایشگاه مانند عکاسی، نویسندگی، مسابقات علمی و غیره نیاز به فرم هایی می باشد که بتوان بعد از ثبت نام و تایید شرکت کنندگان، آثار متقاضیان نیز با استفاده از فرم آنلاین دریافت شود، با استفاده از فرم ساز رایگان فرم افزار می توان فرم هایی ساده و حرفه ای طراحی نمود که در آن بتوان آثار و هنرهای متقاضیان را بعد از دریافت اطلاعات آنها یا بعد از تایید ثبت نام کننده ها دریافت نمود. ایجاد فرم ارسال آثار برای بخش های مختلف سازمان ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد مثلا مسابقه طراحی پارک در سطح شهر و مسابقات هنرهای تجسمی، فرم مسابقات نقاشی، فرم شرکت در مسابقات عکاسی، فرم اعلام نظرات در رابطه با فعالیت های انجام شده، فرم های بازخورد مردمی، فرم ثبت نام در مسابقات محلی و ... با استفاده از فرم افزار می توان تمام فرم های مورد نیاز برای دریافت اطلاعات را طراحی کرد. تمام اطلاعات به صورت آنلاین قابل مشاهده و می توان فرم ها را در قالب های متنوع در وب سایت قرار داد به عنوان مثال لوگوی سازمانی را در بالای فرم به نمایش در آورد و از رنگ های سازمانی مجموعه در قالب فرم آنلاین استفاده کرد. در فرم افزار همچنین میتوان تنظیم کرد تا شخصی که فرم را پر میکند بتواند چندین فایل بارگزاری کند. این کار با قابلیت تکرار شونده بودن فیلد ضمیمه قابل اجراست همچنین میتوان تنظیم کرد که بر اساس اجرای شروط شخص بتوان فایلی را بارگذاری کند.

بارگذاری آثار در فرم

فرم آنلاین بیمه

بیمه گذاران میتوانند فرم آنلاین دریافت اطلاعات و یا فرم آنلاین بارگذاری اطلاعات را به صورت رایگان طراحی کرده و برای اشخاص ارسال کنند و در این حالت دیگر نیازی به مراجعه حضوری اشخاص جهت تکمیل اطلاعات نیست. زیرا فرم ساز فرم افزار با قابلیت های متعدد در کنار شماست تا بتوانید اطلاعات ثبت نامی از اشخاص دریافت کرده و با دریافت امضای دیجیتال به فرم ثبت شده سندیت ببخشید.

ساخت فرم آپلود

آپلود تصویر، ویدئو، صدا و... در اکثر فرم های آنلاین دریافت اطلاعات وجود دارد. فرم ساز فرم افزار با در اختیار داشتن این قابلیت میتواند گزینه ای مناسب برای دریافت انواع فایل از اشخاص و یا مشتریانتان باشد. فرم افزار دریافت فایل صوتی در فرم افزار میتواند به صورت آنلاین گیرد. برای فرم هایی که نیاز به دریافت صدا در لحظه دارند فرم افزار میتواند چنین خواسته ای را عملی سازد. به عنوان مثال فرم استخدام گویندگی و خواندن متن در لحظه و یا آزمون های روخوانی و قرائت قرآن و یا برای اینکه مطمئن شویم شخص پرکننده فرم همام فرد مورد نظر است چنین قابلیتی بهترین انتخاب است.

فرم ارسال رزومه

یکی دیگر از کاربرد های فرمساز فرم افزار در ساخت فرم دریافت رزومه برای کارفرمایان است. مدیران مجموعه با طراحی فرم استخدام یا دریافت رزومه کاری میتوانند اطلاعات افراد را دریافت کرده و با قابلیت های مقایسه ای در نمایش اطلاعات افراد را مورد بررسی قرار داده و شخص مورد نظر را انتخاب کنند. دریافت اطلاعات افراد همانگونه که گفته شد میتواند شامل متن و یا دریافت انواع فایل ها با فرمت های مختلف باشد.

نمونه فرم بارگذاری مدارک

ارسال مدارک برای فرم احراز هویت

از دیگر چالش های بسیاری از سایت ها احراز هویت کاربران آنهاست. احراز هویت فرم ساز فرم افزار قابلیتیست که میتواند این مشکل را حل نماید. همچنین با استفاده از قابلیت بارگذاری مدارک در فرم افزار میتوان از افراد درخواست کرد تا مدارک هویتی خود را بارگذاری کرده تا احراز هویت توسط پشتیبانی سایت انجام شود.

فرم های متعددی می توان برای دریافت مدارک طراحی و ایجاد کرد مانند فرم آپلود عکس، فرم مسابقات نقاشی، فرم مسابقات عکاسی و انواع فرم های ثبت نام مسابقه، فرم تکمیل اطلاعات و ...

ویژگی های فرم های ارسال مدارک

 • دریافت فایل‌های ضمیمه شده با نام یکی از فیلدها (مثلا کد ملی یا نام مشتری)
 • قابلیت تکرار فیلد ضمیمه برای دریافت فایل های متعدد
 • دریافت فایل با فرمت های گوناگون
 • ضبط صدا به صورت آنلاین
 • دریافت عکس با موبایل
 • تنظیم حجم دریافتی
 • اعمال شرط بر روی فرم جهت دریافت فایل های مختلف بر اساس شرایط مختلف
همین حالا فرم ارسال مدارک آنلاین مجموعه خود را با فرم ساز فرم افزار ایجاد کنید.

سوالات متداول

برای ساخت فرم ارسال آثار چه باید کرد؟

ابتدا در نرم افزار تحت وب فرم ساز ثبت نام کرده سپس اقدام به طراحی فرم ارسال آثار آنلاین نمایید.

آیا نرم افزار ساخت فرم ارسال مدارک رایگان است؟

در صورت نیاز امکان پشتیبانی و آموزش فرم ساز وجود دارد؟

آیا برای دریافت پاسخ های ثبت شده حتما بایستی به پنل مراجعه کرد؟

امکان قرار دادن فرم جمع آوری آثار در اینستاگرام و باقی شبکه‌های اجتماعی وجود دارد؟

آیا از اطلاعات جمع آوری شده میتوان گزارش تهیه کرد؟

بله، علاوه بر امکان گزارش گیری برای کاربران پنل، امکان نمایش یا ارسال گزارش برای ثبت کننده بلافاصله بعد از ثبت فرم نیز وجود دارد.

سوالات متداول فرم ساز