طراحی فرم ثبت درخواست

ساخت فرم آنلاین ثبت درخواست با فرم ساز فرم افزار

ساخت فرم آنلاین ثبت درخواست

طراحی فرم ثبت درخواست با فرم ساز

در هر کاری با استفاده از فرمساز آنلاین فرم افزار می توانید از کاربر، مشتری و… بخواهید تا درخواست خود را ثبت و برای شما ارسال نماید. همچنین در بسیاری از موارد پیش میآید که نیاز است تا شما از کاربرانتان اطلاعاتی را دریافت و پردازش کنید که با ساخت فرم آنلاین میتوانید به راحتی به جمع آوری اطلاعات بپردازید. در این مطلب چند مورد از مواردی که در ثبت درخواست به فرم آنلاین نیازمند خواهید بود آورده شده است.

طراحی فرم حمع آوری اطلاعات آنلاین

مزیت استفاده از فرم ساز آنلاین برای ثبت درخواست

در صورت استفاده از فرم های آنلاین، تمامی اطلاعات ثبت شده در هر لحظه قابل مشاهده و بررسی خواهند بود. به دفعات شنیده اید فرمی که در ارگان‌های مختلف پر کرده اید، گم شده است و یا دسته بندی آن ها جابجا می‌شود که ممکن است در خیلی از موارد عواقب بدی را به دنبال داشته باشد. ولی درصورت استفاده از فرمساز آنلاین میتوانید برای همیشه با خطاهای انسانی خداحافظی کنید. علاوه بر آن اطلاعات ثبت شده را میتوان بر اساس معیار های متعددی دسته بندی کنید و از آن ها گزارش تهیه کنید. تهیه گزارش در فرم هایی که هدف، جمع آوری و بررسی اطلاعات است بسیار حائز اهمیت و موثر بوده که فرمساز آنلاین برای انجام این کار میتواند در کنارتان باشد.

ثبت درخواست آنلاین

قابلیت صحت سنجی یا احراز هویت ثبت کننده فرم، ارسال ایمیل و پیامک بعد از ثبت و ویرایش فرم، نوبت دهی آنلاین ، محاسبه آنلاین ، اعمال زمان بندی برای ثبت فرم، ارائه کد رهگیری ، امکان بارگذاری تصویر، ویدئو و مدرک و اتصال به درگاه پرداخت تنها برخی از ویژگی های فرمساز آنلاین فرم افزار است که میتوانید از آنها برای ساخت فرم آنلاین ثبت درخواست استفاده نمایید.

فرم آنلاین ثبت درخواست مجموعه‌تان را بسازید.

فرم ثبت درخواست پروژه

در بسیاری از رشته های دانشگاهی مانند رشته روانشناسی برای انجام پروژه یا پایان نامه نیاز به دریافت و جمع آوری اطلاعات از چندین شخص خواهد بود که ممکن است همگی آنها در دسترس نباشند. در این حال با ایجاد فرم آنلاین و طراحی آنلاین سوالات روانشناسی میتوانید از آنان درخواست کنید تا در نکمیل و جمع بندی پروژه شما را یاری کنند. این افراد در هر ساعتی از شبانه روز و هر موقعیت مکانی میتوانند به سوالات پاسخ دهند که این مزیت فرم ساز آنلاین نسبت به دریافت اطلاعات به روش های دیگر است..

نمونه فرم درخواست همکاری در پروژه

فرم آنلاین درخواست مراجعه

در مراکزی همچون مرکز مشاوره، مرکز تعمیر خودرو، خدمات تعمیر لوازم خانگی مانند یخچال، تلویزیون، لباسشویی، تعمیر کولر ، لوله کشی و … برای ارائه خدمات میتوان با طراحی فرم ثبت درخواست نوبت دهی کرده و هر شخص بر اساس زمان بندی و تاریخ مد نظر، درخواست خود را ثبت نماید. با فرم ساز آنلاین فرم افزار میتوان روزها و ساعت های سرویس دهی را مشخص کرد تا بر اساس آن، متقاضیان درخواستشان را ثبت نمایند. همچنین میتوان در صورت نیاز فرم را به درگاه پرداخت متصل کرده تا بیانه یا کل مبلغ را در هنگام ثبت فرم دریافت کرد تا نوبت دهی شخص قطعی انجام شود.

نمونه فرم درخواست تعمیرات لوازم خانگی

فرم درخواست طراحی نقشه

برای شرکت های معماری، شرکت های ساختمان سازی، طراحی کارت پستال، طراحی کارت ویزیت، طراحی کارت عروسی و ترجیم که بر اساس داده هایی که از مشتری دریافت می‌کنند نقشه ساختمان و یا طراحی داخلی انجام میدهند استفاده از فرم آنلاین کار را بسیار آسان میکند. در فرم آنلاین، شخص میتواند متراژ منزل را وارد کند و در صورت نیاز تصاویر یا ویدئو های مربوطه را بارگذاری کند. همچنین اگر نیاز به محاسبه‌ی مبلغ دستمزد باشد با استفاده از اطلاعات ورودی میتوان هزینه ها را محاسبه و به شخص نشان داد.

فرم درخواست مرخصی

در همه‌ی ارگان‌ها برای اینکه کارمندی به مرخصی رود بایستی فرم مرخصی ثبت کند تا فرم وی بررسی و نتیجه به او اعلام شود. با ساخت فرم آنلاین درخواست مرخصی میتوان این رویه را به صورت آنلاین انجام داد. با اعمال تنظیمات میتوان بعد از ثبت فرم مرخصی، اطلاعات وارد شده از طریق ایمیل، پیامک و یا ربات تلگرام برای شخص مسئول ارسال شود و پاسخ او که آیا کارمند میتواند به مرخصی برود یا خیر با قابلیت ویرایش فرم از طریق ایمیل یا پیامک برای کارمند ارسال شود. در این حالت بدون نیاز به هیچ گونه استفاده از کاغذ تمام مرخصی های کارمندان قابل رویت و بررسی خواهد بود.

نمونه فرم درخواست مرخصی

فرم درخواست نظافت

برای ثبت درخواست نظافت ساختمان، منزل، اداره، سالن ورزشی و … شرکتهای ارائه دهنده خدمات این چنینی میتوانند با طراحی آنلاین فرم، درخواست های نظافت را دریافت کنند. اشتراک فرم به طرق مختلف امکان پذیر است. میتوان  لینک فرم را در بیو اینستاگرام و باقی شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت و یا اسکریپت آن را در سایت قرار داده تا اشخاص به ثبت درخواست بپردازند. همچنین میتوان QR کد فرم را چاپ کرده و در بنرهای تبلیغاتی قرار دهید تا با اسکن آن بتوانند فرم را پر کنند. در این فرم میتوانید آدرس محل نظافت، موقعیت مکانی، مبلغ و … را دریافت کنید.

نمونه فرم درخواست خدمه

فرم درخواست وام

دپارتمان های متعددی امکان ارائه وام و تسهیلات به کارمندان خود را دارا هستند. با استفاده از فرم آنلاین درخواست وام و تسهیلات میتوان تقاضای کارمندان را به صورت آنلاین دریافت کرد و بر اساس تاریخ و نوبت پاسخگوی آنان بود. 

فرم ثبت درخواست پشتیبانی

با ساخت فرم پشتیبانی میتوان مشتریان یا کاربران خود را برای ارائه خدمات مدیریت کرد. به عنوان مثال یک شرکت ارائه دهنده نرم افزاری بعد از فروش، خریدار را به مدت یک سال پشتیبانی میکند و پاسخگو مسائل و مشکلات آنان خواهد بود. مشتریان با ثبت فرم درخواست پشتیبانی مسئول مربوطه را آگاه کرده و شخص نسبت به حل مشکل خریدار اقدام میکند.

نمونه فرم درخواست پشتیبانی

همین حالا فرم ثبت درخواست آنلاین مجموعه خود را با فرم ساز فرم افزار ایجاد کنید.

سوالات متداول

فرم ثبت درخواست چیست؟

فرمی که با استفاده از آن میتوان از کاربر و یا مشتری خود بخواهید نیازمندی ها و درخواست خود را ثبت کند که چنین فرمی را با اسفاده از سامانه فرم ساز فرم افزار میتوانید ساخته و به اشتراک بگذارید

آیا نرم افزار ساخت فرم درخواست خدمات رایگان است؟

در صورت نیاز امکان پشتیبانی و آموزش فرم ساز وجود دارد؟

آیا برای دریافت پاسخ های ثبت شده حتما بایستی به پنل مراجعه کرد؟

امکان قرار دادن فرم درخواست در اینستاگرام و باقی شبکه‌های اجتماعی وجود دارد؟

آیا از اطلاعات جمع آوری شده میتوان گزارش تهیه کرد؟

بله، علاوه بر امکان گزارش گیری برای کاربران پنل، امکان نمایش یا ارسال گزارش برای ثبت کننده بلافاصله بعد از ثبت فرم نیز وجود دارد.

سوالات متداول فرم ساز