فرم ثبت اطلاعات مشتری

دریافت اطلاعات مشتری و طراحی آنلاین فرم ارتباط با مشتریان توسط فرم افزار

فرم دریافت مدارک

استفاده از فرم ساز در ارتباط با مشتریان

اگر شما صاحب سایت یا کسب و کاری هستید بایستی بدانید که یکی از اساسی ترین مسائل در فروش کالا و یا ارائه خدمات، برقراری و حفظ ارتباط با مشتری است زیرا داشتن اطلاعات از نیاز مشتریان و یا دانستن مسائل و مشکلات آنان شما را به سمتی سوق می دهد که در صدد حل مسائل آنها باشید و در نتیجه پیشرفت در حفظ مشتریان و فروش خواهید داشت.

فرم آنلاین ارتباط با مشتری

فرم ارتباط با مشتری با فرم ساز آنلاین

اکثر سایت ها بخشی را تحت عنوان ارتباط با مشتریان در نظر گرفته اند که از این طریق میتوان نیاز خود را به صاحبان سایت منتقل کرد. با استفاده از فرم ساز فرم افزار میتوان فرم ارتباط با مشتری طراحی کرد و در سایت قرار داد و از این طریق به سریع ترین حالت ممکن از نیاز مشتریان و یا مشکلات آنها مطلع شد. در صورتی که بخواهید از فرم ساز آنلاین استفاده نمایید دیگر نیازی به کدنویسی مربوط به این بخش سایت نبوده و به راحتی و تنها با یک کد اسکریپت یا ماژول میتوانید فرم را درون سایتتان قرار دهید. همچنین به وفور با سایت هایی برخورد میکنید که برای برقراری ارتباط با مشتری، شماره و آیدی شبکه های اجتماعی را در اختیار مشتریان قرار میدهند که به خودی خود مشکلات زیادی را به همراه دارد. تماس های وقت و بی وقت، حجم بالای پیام های دریافتی و عدم کنترل کافی در مدیریت پیام ها تنها برخی از مسائل پیش روی این افراد خواهد بود. در صورتی که با در اختیار داشتن یک فرم آنلاین برای ثبت اطلاعات از مشتریان میتوان به تمام دغدغه های مطرح شده پایان داد.

ثبت اطلاعات مشتریان در فرم ساز آنلاین فرم افزار

با استفاده از فرم ساز فارسی رایگان فرم افزار می توان لیست مشتریان و اطلاعات مربوط به آن ها را دریافت و ذخیره کرد. جمع آوری اطلاعات مشتریان و دسته بندی آنها بر اساس پارامتر های متعدد همیشه یکی از سخت ترین کارهای شرکت ها و مجموعه ها بوده است. در سال های اخیر با استفاده از نرم افزار CRM این کار انجام می شود که مزیت های منحصر به فرد خود را نیز داراست اما در صورتی که به هر دلیلی نخواهید از CRM برای ثبت اطلاعات مشتری استفاده کنید، بهترین گزینه استفاده از فرم ساز آنلاین فرم افزار خواهد بود که علاوه بر اینکه میتوان به صورت مستقل از آن استفاده کرد میتوان فرم ساز را به CRM متصل کرد و اطلاعات را منتقل کرد.

ثبت آنلاین مشتریان

مزیت فرم ساز آنلاین برای ثبت اطلاعات مشتریان

  • دسترسی آنلاین به اطلاعات مشتریان
  • امکان ویرایش اطلاعات
  • ثبت موقعیت مکانی با استفاده از فیلد نقشه
  • قابلیت بارگذاری فایل توسط مشتری برای ثبت اسناد و مدارک
  • امکان دسته بندی فرم ها بر اساس نوع مشتریان
  • مکان ارسال ایمیل و پیامک بعد از ثبت مشتری
  • جستجوی آسان مشتری در بین لیست مشتریان
  • امکان ارائه کد پیگیری
  • دریافت امضاء دیجیتال از مشتری
بارگذاری انواع فایل در فرمساز

همین حالا اولین فرم ثبت اطلاعات مشتریانتان را با فرم ساز فرم افزار بسازید.

ساخت فرم

دسترسی آسان به اطلاعات مشتریان

یکی از موارد قابل توجه در ثبت اطلاعات در فرم ساز تحت وب، سهولت در دسترسی به اطلاعات مشتریان است که جایگزین مناسبی برای ثبت اطلاعات بر روی کاغذ و تشکیل پرونده های فیزیکیست. علاوه بر این میتوان مشتری را در کمتر چند لحظه یافت. جستجوی مشتری بر اساس پارامتر های متعدد قابل انجام است. به عنوان مثال با تنظیم ارائه کد رهگیری بعد از ثبت مشتری، میتوان بر اساس کد رهگیری مشتری را جستجو و فرم او را بررسی و ویرایش کرد.

دسترسی آسان به اطلاعات مشتریان

سهولت ارسال کالا با فیلد نقشه

در صورتی که نیاز باشد برای مشتری کالایی را ارسال کنیم نیازی نیست که هر بار از آن ها آدرس دریافت کنید. میتوان لینک مشاهده فرم را در اختیار پیک قرار داده تا موقعیت مکانی و آدرسی که مشتری در فرم ثبت کرده را مشاهده کرده و به آدرس دقیق و در کمترین زمان ممکن کالا را ارسال کند. لازم به ذکر است که مشاهده اطلاعات فرم برای پیک با استفاده از لینک مشاهده قابل محدود سازی است که فقط بتواند آدرس، موقعیت مکانی و نام مشتری را مشاهده کند. همچنین میتوان از مشتری درخواست کرد تا بعد از دریافت کالا در فرم امضا دیجیتال انجام دهد تا به این معامله سندیت بخشد.

ارسال آسان محصولات

بارگذاری مدارک مشتریان با فرمساز آنلاین

فیلد ضمیمه در فرم آنلاین ثبت اطلاعات مشتری می تواند یکی از پرکاربردترین فیلدهای فرم ساز برای دریافت و نگهداری اطلاعات مشتریان می باشد. دریافت فایل هایی که نیاز به بایگانی دارد مانند تصویر شناسنامه، کارت ملی، انواع سند و مدارک لازم برای نگهداری و انواع فایل با فرمت های مختلف. دریافت فایل صوتی، فایل PDF و…

بارگذاری مدارک در فرم

نمونه فرم دریافت مدارک مشتریان

روش های دریافت اطلاعات مشتریان

ثبت اطلاعات مشتریان به چند طریق امکان پذیر است. میتوان به دو صورت درون سیستم و خارج سیستم ثبت اطلاعات داشت. در صورتی که بخواهید این کار توسط خودتان صورت گیرد میتوانید از درون فرم ساز ثبت اطلاعات داشته باشید و در صورتی که بخواهید مشتریان، خود اطلاعاتشان را وارد کنند به چند طریق امکان پذیر است. قرار دادن فرم درون سایت و یا ثبت اطلاعات از طریق لینک فرم.

دریافت خروجی لیست مشتریان

در فرم افزار علاوه بر ثبت اطلاعات و ارتباط با مشتریان میتوانید لیست مشتریان را هم به صورت خروجی اکسل دریافت کنید . همچنین میتوان بر اساس فیلدهای فرم و اطلاعات ثبت شده فیلتر و محدود سازی کرد و خروجی دریافت نمود.

برای ساخت رایگان فرم ثبت اطلاعات مشتریان همین حالا شروع کنید.

سوالات متداول

برای ساخت فرم جمع آوری اطلاعات مشتریان چه باید کرد؟

آیا نرم افزار ساخت فرم ارتباط با مشتریان رایگان است؟

در صورت نیاز امکان پشتیبانی و آموزش فرم ساز وجود دارد؟

آیا برای دریافت پاسخ های ثبت شده حتما بایستی به پنل مراجعه کرد؟

امکان قرار دادن فرم آنلاین ارتباط با مشتری در سایت یا اینستاگرام و باقی شبکه‌های اجتماعی وجود دارد؟

آیا اطلاعات جمع آوری شده را میتوان به CRM منتقل کرد؟

بله، اطلاعات مربوط به مشتریانتان را میتوانید به راحتی به CRM منتقل کنید.