ماژول رایگان فرم ساز وردپرس و جوملا

توسط ماژول وردپرس و جوملا، بدون نیاز به دانش فنی و کدنویسی، فرم‌ها را در وبسایت خود قرار دهید

ماژول وردپرس فرم ساز

ماژول فرم ساز برای wordpress و joomla

یکی از ابزارهای مفید فرم ساز استفاده از ماژول وردپرس و جوملا می باشد، با استفاده از این ماژول می توانید تمام فرم های طراحی شده در فرم افزار را در وب سایت‌هایی که با سیستم وردپرس یا جوملا ایجاد شده‌اند نمایش داد.

از مزایای استفاده از ماژول فرم ساز، ایجاد فرم با سبک بندی و نوع رنگ بندی سایت‌های می باشد، می‌توان فرم را با استفاده از ابزار قالب به رنگ‌ها و سبک بندی های مختلف ایجاد کرد تا هم‌سو و هم رنگ با وب سایت باشد.

برای استفاده از ماژول فرم ساز باید افزونه را دانلود و در وب سایت خود نصب نمایید. بعد از نصب و فعال سازی، کد کوتاه کننده را از بخش اشتراک در فرم مربوطه برداشته و در هر صفحه ای سایت قرار دهید، فرم در آن صفحه نمایش داده می شود.

فرم ها می توانن به صورت مستقیم در داخل صفحه وب‌سایت نمایش داده شوند یا اینکه به صورت یک لینک یا پنجره شناور باشد که بازن دکمه مربوطه در یک صفحه جدید یا در همان صفحه به صورت پنجره ای نمایش داده شود.

فرم ساز ماژول جوملا

تمام این موارد و استفاده از امکانات فرم ساز بدون نیاز به دانش فنی و کدنویسی می باشد و به سادگی می توان فرم‌ها و حتی پرداخت آنلاین برای فرم ها در سایت خودتون داشته باشین.

ماژول فرم ساز وردپرس و جوملا به صورت رایگان می‌باشد و محدودیتی برای قرار دادن فرم‌ ها در وب‌سایت‌ها ندارد.