توافقنامه شرایط و ضوابط برای فرم ها در فرم ساز

شرایط و قوانین استفاده از سرویس خود را در فرم قرار دهید

شرایط استفاده

توافقنامه شرایط و ضوابط برای فرم ها

فرم ساز ابزارهای عالی برای جمع آوری و ذخیره اطلاعات را در اختیار تجارت شما قرار می دهد. از پرسشنامه های ساده گرفته تا فرم های پیچیده، فرم افزار به کسب و کار شما اجازه می دهد تا داده های مهم را جمع آوری کرده و آن را به صورت آنلاین ذخیره کند.

به دلیل خطرات امنیتی و حقوقی که می تواند با جمع آوری و ذخیره اطلاعات به صورت آنلاین همراه باشد، شما می توانید شرایط و ضوابط یا شرایط استفاده را که یکی از ابزارهای مهم فرم ساز می باشد در فرم خود درج نمایید تا کاربران با اشراف به شرایط اقدام به پر کردن فرم کنند.

از آنجا که می توان از فرم های فرم ساز برای جمع آوری اطلاعات شخصی به صورت آنلاین استفاده نمود، برخی از نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و خطرات امنیتی را به همراه دارد. به عنوان مثال، نام ها، آدرس ها، آدرس های ایمیل، شماره تلفن ها و تنظیمات برگزیده شخصی را می توان با فرم های فرم ساز جمع آوری کرد.

به همین دلایل، دانستن شرایط و ضوابط مرتبط با فرم های شما برای افرادی که این فرم ها را تکمیل می کنند، ضروری است.

با ذخیره این اطلاعات، شما می توانید حقوق و مسئولیتهای خاصی را برای محافظت از آن داده ها بپذیرید. همچنین باید مسئولیت خود را با افرادی که فرم ها را تکمیل می کنند، تعیین کنید تا آنها از حق و محدودیت های شما و همچنین خودشان مطلع باشند. می توانید همه این موارد را با یک بیانیه شرایط و ضوابط انجام دهید .

توافقنامه شرایط و ضوابط مجموعه قوانینی است که کاربر باید در صورت تمایل به استفاده از وب سایت یا برنامه از جمله تکمیل فرم آنلاین مانند فرم افراز با آن موافقت کند .

اگر شرایط و ضوابطی برای وب سایت، برنامه یا فرم های آنلاین خود ندارید، خود را در معرض مسئولیت احتمالی یا سوء استفاده از سایت خود قرار می دهید.

شرایط و ضوابط شما می تواند کاربران را از مسئولیت محدود شما آگاه کند. این به جلوگیری از دعاوی بی مورد کاربران کمک می کند.

چگونه می توان در فرم ساز شرایط و ضوابط را به فرم خود اضافه کنید

فیلد "شرایط استفاده" که در فرم قرار میگیرد به یک کاربر نیاز دارد تا یک جعبه را تیک بزند تا نشان دهد که با چیزی موافق است مانند توافقنامه شرایط و ضوابط شما. این کلیک معادل آنلاین یک امضا است .

با تیک زدن چک باکس شرایط استفاده، کاربر به طور قانونی تصدیق می کند که شرایط و ضوابط شما را خوانده است و با آن موافق است.

شرایط استفاده

اگر بخواهید فیلد شرایط استفاده را در فرم خود قرار دهید نیاز است دسترسی به فیلدهای پیشرفته فرم ساز را داشته باشید.

فیلد شرایط استفاده شامل یک متن است که به صورت پیش فرض عبارت : "من [link]شرایط استفاده از سرویس[/link] را خوانده و با آن موافقم." درج شده است.

همچنین دو امکان وجود دارد تا شرایط استفاده به رویت کاربر برسد یکی لینک کردن به یک صفحه اینترنتی و یا استفاده از متنی که در ویرایشگر متن درج می‌شود.

شما میتوانید این فیلد را در هر کجای فرم قرار دهید، مهم این است که این فیلد اجباری باشد تا شما مطمئن باشید کاربر شما قبل از اقدام به ثبت شرایط شما را پذیرفته است.