فرم ثبت سرویس و تعمیرات

خدمات ارائه شده به مشتریان را ثبت کنید، گزارشات آماری بگیرید و رضایتمندی مشتری را رصد کنید

فرم افزار برای شرکتهای ارائه دهنده خدمات

کاربرد فرم ساز برای شرکتهای ارائه دهنده خدمات

کسب و کارهای کوچک برای بقا باید هزینه های خود را پایین نگه دارند، سرویس مناسب و به موقع بدهند و تلاش کنند عملکرد پرسنل و رضایتمندی مشتریان را رصد کنند.

فرم افزار یک ابزار کاربردی است و می‌تواند در رسیدن به این اهداف به شما کمک کند.

در این نوشتار من سعی می‌کنم توضیح دهم چگونه یک فرم برای ثبت خدمت ارائه شده به مشتری بسازید و گزارشات مفید و موثر تولید کنید.

1- یک فرم مناسب برای ثبت سرویس ایجاد کنید

بسته به کسب و کار شما آیتمهای یک فرم سرویس می تواند متفاوت باشد.

فرم باید آیتمهایی برای ثبت اطلاعات مشتری، آیتمهایی برای ثبت جزئیات خدمت ارائه شده، هزینه ها و احتمالا قطعات تعویض شده و آیتمهایی برای تحویل و ثبت نظر مشتری داشته باشد.

فیلدها باید به گونه ای انتخاب شود که حتی الامکان به صورت انتخابی باشند و بعدا بتوانید به راحتی روی اطلاعات ثبت شده جستجوهای دقیق انجام دهید و گزارشات تجمعی تولید کنید.

در این مثال یک فرم ثبت سرویس برای یک کسب کار ارائه خدمات نصب و سرویس ماشین های اداری در نظر گرفته شده است.

فرم ساز

2-قالب های مناسب برای چاپ رسید و قبض تحویل ایجاد کنید.

فرم ساز

از قسمت قالب به راحتی میتوانید یک قالب مخصوص چاپ رسید و یک قالب مخصوص تحویل کالا ایجاد کنید، همچنین میتوانید فیلدهایی که مایلید را به صورت بارکد یا به صورت رمزینه پاسخ سریع در قالب خود قرار دهید.

فرم ساز

3-گزارشات تجمعی کاربردی ایجاد کنید.

گزارشات تجمعی نموداری دقیقا همان چیزی است که یک مدیر برای بررسی عملکرد کاربران، رضایتمدی مشتریان و مشاهده آماری انواع سرویسهای ارائه شده نیاز دارد.

در فرم افزار علاوه بر مشاهده لیست اطلاعات درج شده در فرم که بر اساس نیاز شما قابل تنظیم است و همچنین جستجوهای متنوعی که میتوانید با فیلترهای دلخواه انجام دهید، امکاناتی برای ساخت گزارشات تجمعی وجود دارد.

می‌توانید نمودار مشاهده تعداد ثبت بر اساس هر کدام از فیلدها ایجاد کنید، مثلا بینید از هر نوع دستگاه چه تعداد ثبت شده است. یا هر کدام از پرسنل چه تعداد تعمیر انجام داده اند.

فرم ساز

امکانات بسیاری برای کسب و کارهای ارائه خدمات در فرم افزار وجود دارد، در این نوشته نمی‌توان به همه آنها پرداخت، صد البته خود شما بهتر از من می‌توانید ایده هایتان را پیاده کنید، فرم افزار یک پلتفرم منعطف است ،کافیست به آن دستور بدهید.