فرم ثبت‌نام رویداد

با فرم ساز، بصورت رایگان فرمهای ثبت نام رویداد و کلاس‌های آموزشی بسازید

فرم ثبت نام رویداد

فرم ثبت نام رویداد

فرض کنید قصد برگزاری رویداد، سمینار یا کلاس‌های آموزشی دارید و می‌خواهید بصورت آنلاین شرکت‌کنندگان خودتان را دعوت نمایید.

یک راه حل این است که درون وبسایت یا شبکه‌های مجازی توضیحات و محل برگزاری رویداد را به مخاطبین ارائه داده و آن‌ها را جذب نمایید و آن‌ها نیز هنگام حضور هزینه رویداد را پرداخت نمایند.

اما مشکلی که وجود دارد این است که شرکت‌کنندگان بلیط تهیه نکرده‌اند و مشخص نیست چند نفر خواهان شرکت در رویداد هستند، حتی شرکت‌کنندگان نوع بلیط و محل رزرو خودشان را نیز مشخص ننموده‌اند.

برخی از نرم‌افزارهای ثبت رویداد نیز خدماتی در این رابطه ارائه می‌دهند که بصورت خیلی محدود و جزئیات کم، صفحه ثبت رویداد را به بازدید کننده نمایش می‌دهند. اما صفحه‌ای که ارائه خواهند داد برای تمامی رویدادها ساختار یکسانی دارد.

همچنین خروجی رسید یا بلیط ارائه شده ثابت است و امکانی وجود ندارد که نحوه‌ی چاپ و استایل بلیط بصورت شخصی‌سازی شده قابل تغییر باشد.
به دلیل عمومی بودن این دسته از نرم‌افزارها، شرکت‌کنندگان دائم ایمیل‌ها و پیامک‌های تبلیغاتی دریافت خواهند نمود.

نرم افزارهای ثبت‌نام رویداد اطلاعات ثابتی نظیر نام، ایمیل و شماره تلفن از شرکت‌کنندگان می‌گیرند، گاهی نیاز است علاوه بر این مشخصه‌ها، اطلاعات دیگری از شرکت‌کننده دریافت کرد به عنوان مثال برای ثبت‌نام دوره‌های آموزشی نیاز به بارگذاری مدارک و وارد کردن اطلاعات تحصیلی است.


ساخت رایگان فرم ثبت نام رویداد

فرمساز فرم افزار این امکان را به شما می‌دهد بدون محدودیت و رایگان فرم ثبت‌نام رویداد، ثبت‌نام کلاس‌های آموزشی و سمینار ایجاد کنید و با استفاده از ابزارهای پیشرفته فرم‌افزار به سادگی فیلدهای مختلف را در فرم خود قرار دهید و اطلاعاتی که می‌خواهید را از شرکت‌کنندگان دریافت و در یک پایگاه داده مستقل نگه‌داری نمایید.

مشخص نمودن محل رویداد در نقشه

با استفاده از فیلد نقشه آدرس محل برگزاری رویداد را مشخص و در فرم خود قرار دهید تا شرکت‌کنندگان به آسانی محل دقیق رویداد را بیابند.

Event Form And Map

طراحی قالب بلیط رویداد

توسط ابزار قالب چاپ فرم، بلیط سازمانی منحصر به خودتان را طراحی و شخصی‌سازی کنید و از قابلیت نمایش بارکد و qrcode در فرمساز برای شناسایی بلیط شرکت‌کنندگان استفاده نمایید.

پرداخت بلیط با قیمت‌های مختلف

به کمک فیلدهای انتخابی، انواع بلیط‌های رویداد را مشخص و قیمت آنها را در مقدار عددی گزینه‌ها تعیین نمایید و با استفاده از قابلیت پیشرفته پرداخت آنلاین فرمساز بلیط‌های رویداد را آنلاین و بدون واسطه به فروش برسانید.

Event Form And Payment

نمایش اطلاعات رویداد بصورت گرافیکی

با استفاده از فیلد برچسب اطلاعات رویداد را درون فرم نمایش دهید و از طریق فیلد مالتی‌مدیا درون فرم خود تصویر یا ویدئوهای تبلیغاتی قرار دهید.

قابلیت قرار دادن فرم رویداد در وبسایت

فرم ثبت‌نام رویداد که طراحی می‌نمایید دارای یک آدرس مشخص است که آن را می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و همچنین با استفاده از اسکریپت یا پلاگین وردپرس و جوملا فرم طراحی شده را درون وبسایت خود قرار داده و شرکت‌کنندگان را جذب نمایید.

ارسال اعلان به شرکت‌کنندگان

توسط سیستم ایمیل و پیامک فرمساز فرم‌افزار با شرکت کنندگان در ارتباط باشید و آنها را از وضعیت برگزاری رویداد مطلع کنید.

تایید حضور شرکت‌کنندگان

به کمک فرم افزار می‌توانید برای فرم‌هایی که نیاز به تایید رسمی اشخاص دارد از فیلد امضای دیجیتال استفاده نمایید و اطمینان و امنیت رویداد خودتان را بالا ببرید.

گزارش‌های مختلف از اطلاعات شرکت‌کنندگان

در انتها با استفاده از اطلاعات ثبت شده، آمار شرکت‌کنندگان را مشاهده و توسط سیستم گزارشگیری فرمساز فرم‌افزار نمودارهای مختلف با فیلترهای شخصی‌سازی شده را مشاهده نمایید.

Event Form Report

فرم افزار نه تنها در ثبت‌نام شرکت‌کنندگان بلکه در نگهداری اطلاعات افراد و نظرسنجی میزان رضایت حضار به شما کمک خواهد نمود.

همین حالا فرم ثبت‌نام رویداد خودتون رو بسازید