راهنمای ساخت فرم

راهنمای سریع نحوه ایجاد فرم در فرم ساز

فرم افزار

بعد ورود به پنل وارد بخش مدیریت فرم ها شده

ساخت فرم

جهت ایجاد فرم جدید بر روی دکمه "ایجاد فرم جدید" کلیک کنید. به 2 صورت می توان فرم ایجاد نمود، با استفاده از فرم های آماده یا فرم خالی. نام فرم را وارد کرده و در صورت داشتن توضیحاتی برای فرم آن را وارد نمایید( توضیحات فرم زیر نام فرم در هنگام مشاهده فرم نمایش داده می شود، می توان این توضیحات را بعداً هم ویرایش نمود).

ساخت فرم

افزدون فیلد

دو دسته فیلد در سیستم فرم ساز موجود است فیلدهای پایه: تمام فیلدهای اولیه برای طراحی فرم در این بخش قرار دارند. فیلدهای پیشرفته: فیلدهایی با امکانات و ابزار برای طراحی‌های پیشرفته.

فیلد های مورد نظر را برداشته و داخل فرم رها کنید

ساخت فرم

با کلیک بر روی هر فیلد می توانید تنظیمات فیلد را مشاهده کرده و نام فیلد و سایر تنظیمات مورد نیاز برای فیلد را اعمال نمایید

بعد از اتمام کار بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا فرم طراحی شده ذخیره شود (توجه داشته باشید در پلن های رایگان فقط 15 عدد فیلد پنل می توانید در فرم قرار دهید)

ساخت فرم

درزبانه‌ی اشتراک و منوی لینک فرم، بایستی مشخص کرد که به چه طریق قصد اشتراک فرم را دارد. در صورتی که بخواهید فرم را در همه جا منتشر کنید گزینه" فرم همه‌جا قابل انتشار باشد " و لینک ایجاد شده در پایین را کپی و ارسال نمایید.

ساخت فرم

در صورتی که بخواهید فقط در سایتتون منتشر کنید گزینه "فرم فقط در سایت مشخص شده، نمایش داده شود" را انتخاب و در فیلد مشخص شده آدرس سایت مربوطه را با فرمت مشخص شده وارد کنید.می‌توان سایت یا سایت های بیشتری را به لیست افزود و در صورت نیاز هر کدام را حذف کرد. توجه داشته باشید در صورتی که اشتراک فرم در سایت را انتخاب کنید، نمایش فرم در جایی غیر از سایت مشخص شده امکان پذیر نخواهد بود.

ساخت فرم