راهنمای دانلود فرم ثبت شده به صورت فایل

تنظیم چگونگی دریافت اطلاعات ثبت شده در فرم توسط ثبت کننده

دانلود فایل فرم ثبت شده با قالب چاپ

یکی از ویژگی های بسیار کاربردی فرم ساز فرم افزار امکان دانلود فرم به همراه قالب چاپ آن است که این لینک در قسمت "فیلدهای فرم" قرار دارد. پس از آن در بخش های "پیغام و تغییر مسیر"، "ایمیل"، "پیامک" و "قالب چاپ فرم" میتوان استفاده کرد. در بسیار از فرم ها وجود چنین امکانی بسیار ضروری و حائز اهمیت است. به عنوان مثال در آزمون هایی که به صورت آنلاین برگزار و بلافاصله نمره شخص مشخص میشود و قصد دارید برای او مدرک صادر کنید تا شخص بتواند آن را دانلود و نگهداری کند میتوان از این قابلیت بهره برد.
حال این بحث مطرح میشود که فرم ثبت شده را به چه فرمت هایی میتوان دانلود و دریافت کرد. دانلود فرم ثبت شده به همراه قالب چاپ آن به چهار فرمت Pdf, jpg, png و tiff امکان پذیر است.

چگونه فرم آنلاین را به همراه قالب چاپ دانلود کنیم؟

برای دریافت فرم ثبت شده ابتدا لازم است تا قالب چاپی داشته باشید. از منوی طراحی فرم بر روی فرم مورد نظر کلیک کرده و به زبانه ی قالب و منوی قالب چاپ بروید. بر روی آیکن افزودن بزنید و برای قالب نامی انتخاب کنید. در این صفحه نحوه‌ی طراحی قالب چاپ به طور کامل توضیح داده شده است همچنین میتوانید از قالب های چاپ آماده که از قبل طراحی شده اند استفاده کنید. بعد از انتخاب یا طراحی قالب چاپ روی لیست کشویی کلیک کنید و گزینه مورد نظر برای نمایش اطلاعات فرم رو انتخاب کنید.

دانلود فرم در فرمساز

بعد از تایید از قسمت فیلدهای فرم گزینه "لینک دانلود فرم" را انتخاب کنید. در صفحه باز شده قالب چاپ فرمی را که ساخته اید را انتخاب کنید. در فیلد بعدی "نوع فایل" است فرمتی که میخواهید فرمتان را دریافت کنید مشخص کنید. و فیلد آخر بایستی نحوه نمایش را بر اساس لینک یا دکمه بودن معین کنید. بعد از تایید لینک یا دکمه دانلود فرم، در قالب قرار میگیرد. همچنین با تکرار همین کار و انتخاب فرمت های مختلف این امکان را به شخص میدهید تا از میان فرمت های موجود بافرمتی که میخواهد فرم را دانلود کند.

دانلود فرم ثبت شده
دانلود فرم ثبت شده

ویدئو راهنمای دانلود فرم ثبت شده به صورت فایل

دانلود فایل فرم ثبت شده چه کاربردی دارد؟

در بسیاری از موارد پیش می آید که در سایتی ثبت نام میکنیم و در نهایت از اطلاعات ثبت شده به ما فایل pdf داده میشود که ممکن است به آن نیاز داشته باشیم. به عنوان مثال برای شرکت در کنسرت، زمانی که فرم را پر میکنید به همه ی افراد فایلی برای دانلود داده خواهد شد که قالبی یکسان داشته و فقط شماره صندلی و نام شما متغیر است.
رای شرکت در همایش، شرکت در جلسه، رزرو وقت مطب دکتر، رزرو وقت سالن آرایشی، رزرو سالن کاشت ناخن، رزرو سالن ورزشی یا همایش، دریافت مدرک بعد از آزمون و… که نیاز به دریافت اطلاعات ثبت شده در فرم به صورت عکس یا pdf خواهد داشت میتوان از فرم ساز آنلاین فرم افزار استفاده کرد و با تنظیم مواردی که در بالا گفته شد به صورت اتوماتیک بعد از ثبت فرم، اطلاعات فرم برای کاربر قابل دریافت باشد. نکته قابل ذکر این است که از قالب چاپ های موجود در فرم افزار میتوانید استفاده نمایید و یا بسه به نوع نیاز و حرفه ای که دارید قالب چاپ اختصاصی خود را به راحتی طراحی نمایید. قرار دادن لوگو، رنگ های سازمانی و.. برخی از امکاناتیست که فرم ساز فرم افزار در اختیارتان قرار خواهد داد.

دانلود فرم ثبت شده

در ادامه نمونه فرمی طراحی شده است که پرسنل برای شرکت در نمایشگاه فرم را پر کرده و کارت پرسنلی جهت دانلود به آن ها نمایش داده میشود. افراد میتوانند کارت خود را دانلود و چاپ نمایند.

نمونه فرم شرکت در نمایشگاه با قابلیت دانلود اطلاعات
دانلود فرم ثبت شده شرکت در نمایشگاه