در اینستاگرام تبلیغ کنید با فرم افزار سفارش بگیرید و بفروشید

امکانات ثبت سفارش و پرداخت آنلاین در فرم ساز برای کسب و کارهای کوچک و خانگی

با فرم افزار سفارش بگیرید و بفروشید

یکی از امکانات جذاب فرم افزار امکان ایجاد فرمهای سفارش گیری آنلاین با قابلیت پرداخت آنلاین است.

کسب و کار شما هر چقدر هم کوچک باشد، زمانی که پای فروش به میان می آید ، جزئیاتی دارد که وقت و انرژی شما را صرف می کند. فرم افزار می‌تواند برای شما برخی از این جزئیات مهم را انجام دهد .

شما نیاز به سایت ندارید، همین پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام شما کافیست. فقط یک ابزار مناسب نیاز دارید که بتواند به درستی اطلاعات و سفارش مشتری را ثبت کند وعمل پرداخت را به ساده ترین و امن ترین شیوه انجام دهد.

اگر از فرم افزار استفاده کرده باشید می‌دانید که ساخت یک فرم به سادگی آب خوردن است، یک فرم بسازید و در آن فیلدهای مربوط به اطلاعات تماس خریدار و همچنین کالاهای خود را قرار دهید.

 

من در این مثال برای یک کسب و کار خانگی ساخت عروسک دست ساز یک فرم نمونه ساخته ام، یک فیلد از نوع تصویر انتخابی برای بخش انتخاب عروسک قرار داده ام، در فیلد تصویر انتخابی 3 قسمت برای درج عنوان، مقدار و عکس وجود دارد.

تنظیماتی که باید انجام دهید شامل موارد زیر است:

تنظیمات دسترسی که باید امکان استفاده از فرم در بیرون فرم افزار را بدهید.

دومین تنظیم مربوط به تنظیمات پرداخت آنلاین است، فیلد مبلغ نهایی را مشخص کنید ،این فیلد در این مثال همان فیلد تصویر انتخابی است.

سومین تنظیم، تنظیمات پیغامهای نمایش داده شده در هنگام پرداخت است، نگران نباشید فرم افزار کار را ساده کرده است کافیست روی تنظیمات خودکار کلیک کنید تا خودش تنظیمات را انجام دهد.

تنظیم دیگری که باید انجام شود مربوط به تنظیم درگاه پرداخت است، در فرم افزار هم امکان پرداخت مستقیم بانکی و هم پرداخت با درگاههای واسط وجود دارد.

شما هم اکنون می توانید به آنچه که می فروشید متمرکز شوید و کمتر درباره اینکه چگونه آن را فروخته اید نگران باشید.

با ساخت فرم های متنوع می توانید اطلاعات و فروش کالاها و محصولات خود را در شبکه های اجتماعی انجام دهید بدون نیاز به داشتن وب سایت مستقل و یا وب سایت فروشگاه.