انتشار فرم از طریق لینک فرم افزار

درج عنوان و توضیحات مناسب بالای فرم منتشر شده در فرم افزار

اگر خود شما وب سایت دارید بهترین روش اشتراک فرم طراحی شده در فرم افزار این است که فرم را در یکی از صفحات سایت خود قرار دهید تا از آدرس سایت خود برای اشتراک گذاری فرم استفاده کنید. برای اینکار می‌توانید از افزونه وردپرس و یا اسکریپت فرم که در بخش اشتراک گذاری فرم موجود است استفاده کنید.

اگر سایت ندارید ، به ناچار باید از آدرس فرم افزار برای اشتراک گذاری فرم خود استفاده کنید. در این حالت توجه به نکته زیر ضروری است:

زمانی که مخاطب شما فرم را در آدرس فرم افزار مشاهده می‌کند، اگر اطلاعاتی در بالای فرم به جهت معرفی فرم ، موسسه و یا فرد منتشر کننده وجود نداشته باشد، قاعدتا نخواهد دانست مسوولیت درج این اطلاعات با کجاست و در صورت نیاز نخواهد توانست با شما تماس بگیرد.

برای آگاه سازی مخاطبین، شما باید در بالای فرم توضیحات دقیقی در خصوص شرکت یا موسسه منتشر کننده فرم و همچنین اطلاعات تماس خود را درج کنید.

برای این کار به یکی از روشهای زیر عمل کنید:

روش اول : در زمان طراحی فرم روی هدر فرم کلیک کنید و عنوان مناسب و گویا برای فرم خود درج کنید و در بخش توضیحات هم به صورت کامل نام موسسه و یا شخص مسوول فرم به همراه اطلاعات تماس را درج نمایید .

مانند نمونه زیر :

فرم افزار

روش دوم : یک فیلد از نوع برچسب بالای فرم خود قرار دهید و توضیحات شامل نام موسسه و یا شخص مسئول فرم به همراه اطلاعات تماس را درج نمایید .

مانند نمونه زیر :

فرم افزار

ویدئو تنظیم توضیحات فرم جهت انتشار

در ویدئوی زیر به صورت کامل نحوه درج توضیحات در فرم برای انتشار آن توضیح داده شده است :