راهنمای افزودن فرستنده ایمیل

افزودن فرستنده در ارسال ایمیل

فرم افزار

فرستادن ایمیل برای ثبت کنندگان و کاربران سیستم در نرم افزار تحت وب فرم افزار با توجه به نوع پکیج انتخابی که در بخش تعرفه‌ها میزان دسترسی هر یک مشخص شده، قابل ارسال خواهد بود.
برای ارسال ایمیل بایستی تنظیمات مربوط به فرستنده را مشخص نمایید تا پس از مشخص کردن هریک از فرستنده های اختصاصی شما ایمیل ارسال شود .
توجه فرمایید که ارسال ایمیل توسط فرستنده های شخصی قابل تنظیم است و مراحلی که در ادامه گفته خواهد شد بایستی به درستی تنظیم شود.

تعیین فرستنده دلخواه ایمیل در فرم ساز فرم افزار

برای تعیین فرستنده ایمیل ابتدا وارد زبانه‌ی تنظیمات فرم و بخش ایمیل شوید. با کلیک بر روی علامت اضافه کردن در انتهای کادر فرستنده‌ی ایمیل وارد زبانه‌ی بخش تنظیمات حساب کاربری خواهید شد و همچنین با کلیک بر روی حساب کاربری و انتخاب گزینه‌ی تنظیمات زبانه‌ی فرستنده نمایان است. در کادر فرستنده‌ی ایمیل با کلیک بر روی ایجاد فرستنده‌ی جدید، نوع فرستنده‌ی شخصیتان را مشخص کنید.

در صورتی که فرستنده ی شما yahoo و outlook باشد استفاده از رمز قبلی بلامانع است و اگر فرستنده gmail باشد باید از حساب کاربری جیمیلی استفاده کنید که دو رمزه باشد و برای انتخاب رمز عبور جدید بر روی متنی که در قسمت پایینی کادر قرار دارد کلیک کنید.صفحه‌ی باز شده به شما نحوه‌ی ایجاد رمز عبور برای فرستنده‌ی جیمیل را آموزش خواهد داد. در کادر نام فرستنده یک نام با حروف لاتین برگزینید تا در هنگام ارسال ایمیل این نام به گیرنده نمایش داده شود همچنین برای سهولت این نام در لیست فرستندگان ایمیل قرار میگیرد. با انتخاب سایر فرستنده‌ها فیلد های آدرس سرور و پورت نمایان می‌شود که ملزم به تکمیل آنها خواهید بود.

فرم افزار
بعد از ثبت، فرستده‌ی جدید به لیست فرستندگان ایمیل شما اضافه خواهد شد.در هر سطر از لیست امکان حذف، ویرایش و تست ارسال هر یک از فرستندگان قرار دارد. با انجام تست در بخش مشخص شده ایمیلی به فرستنده ی تعریف شده به ایمیل ثبت شده در هنگام ثبت نام کاربر در سیستم فرم افزار ارسال خواهد شد تا از درستی تعیین فرستنده آگاه شوید. همچنین نام فرستنده‌ نیز در لیست مشخص شده است.

فرم افزار