راهنمای افزودن فرستنده پیامک

افزودن فرستنده در ارسال پیامک

فرم افزار

اتصال به سامانه‌های پیامکی در فرم ساز فرم‌افزار

همانطور که قطعاً خودتان هم می‌دانید کسب‌وکار شما از جهت خدمات و تبلیغات نیاز به یک راه ارتباطی سریع و بی‌واسطه را دارد. یک سامانه پیامکی به شما این امکان را می‌دهد که در مقیاس‌های مختلف کسب‌وکار خودتان را تبلیغ کنید.

سامانه پیامک در حقیقت یک نرم‌افزار در فضای اینترنت است که به شما اجازه می‌دهد تا برای مشتریان‌تان پیامک‌های انبوه ارسال کنید. حالا مشتریان شما می‌تواند یک مشتری باشد یا شاگردان یک مدرسه و یا تمامی کسانی که فرم شما را ثبت می‌کنند. به عبارت دیگر شما بدون نیاز به سخت‌افزار یا برنامه جانبی خاصی می‌توانید برای مشتریان خودتان پیامک‌ ارسال کنید.

در فرم ساز فرم‌افزار امکان ارسال پیامک بدون داشتن سامانه پیامک وجود دارد، اما ممکن است بخواهید از شماره پیامک سازمانی کسب و کار خودتان پیامک ارسال کنید. این قابلیت در فرم‌افزار وجود دارد تا بتوان از بین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی یکی را انتخاب و به مشتریانتان از طریق این سامانه‌ها پیامک ارسال کنید.

در ادامه لیست تعدادی از شرکت‌های ارائه دهنده سامانه پیامک را بر اساس حروف الفبا به همراه آدرس سایت آنها قرار داده شده است.

سامانه‌های پیامکی
شرکت آتیه داده‌پرداز شرکت ایده پردازان
شرکت رهیاب شرکت فراپیامک
شرکت قاصدک شرکت کاوه نگار
شرکت مگفا شرکت ملی پیامک
شرکت نگین اعتبار شرکت نیک اس ام اس
شرکت واید شرکت اسمارت
آی پی پنل مدیانا اس ام اس
فراز اس ام اس رادکام

اتصال به سامانه‌های پیامکی در فرم ساز فرم افزار

در ابتدا بایستی به یکی از سایت‌های بالا رجوع کرده و با توجه به نیازتان یکی از پنل ها را خریداری کنید.
توجه داشته باشید در صورتی که قصد ارسال پیامک خدماتی دارید مطمئن شوید سامانه پیامکی این قابلیت را داشته باشد.
در ادامه با کلیک بر روی حساب‌کاربری فرم ساز فرم‌افزار و ورود به بخش تنظیمات از زبانه‌ی فرستنده از بین فرستنده‌های پیامکی شرکت ارائه دهنده مورد نظرتان را انتخاب کنید و در کادر شماره فرستنده، سرشماره‌ای که در سامانه پیامکی دارید را وارد نمایید و همچنین نام کاربری و رمز عبور سامانه پیامکی را وارد کنید. برخی از فرستنده‌های پیامکی نیاز به دامنه یا نام سازمان دارند که شرکت ارائه دهنده در اختیار شما قرار خواهد داد.

بعد از ذخیره، فرستنده در لیست فرستندگان پیامک فرم ساز فرم افزار قرار خواهد گرفت که برای هر فرم میتوانید استفاده نمایید. در کنار نام هر فرستنده امکان حذف ویرایش و بررسی درستی عملکرد برای هر فرستنده وجود دارد.

فرم افزار

در ادامه به زبانه‌ی تنظیمات فرم رفته و در منوی پیامک از کادر فرستنده پیامک گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که در صورتی که بخواهید از طریق فرستنده‌ی پیش‌فرض فرم‌افزار پیامک ارسال کنید بایستی از صفحه شارژ پیامک تعداد پیامک مورد نیازتان را خریداری نمایید .

همچنین فرستنده‌ی پیامک فرم‌افزار فقط اجاره‌ی ارسال پیامک به کاربران سیستم را به شما خواهد داد و در صورتی که بخواهید برای فیلد موبایل موجود در فرم و یا شماره موبایل دیگری پیامک ارسال شود بایستی از پنل‌های پیامکی که در بالا عنوان شد استفاده نمایید.